تازه ها

پربیننده ترین

1397-01-06 09:52
کد مطلب: 76265
مسئول آتش نشانی شهرداری پارس آباد خبر داد؛
آتش سوزی اراضی جنگلی حاشیه ارس در پارس آباد/ حریق عمدی بود + عكس
آتش سوزی اراضي جنگلی در حاشیه رودخانه مرزی ارس در شهرستان پارس آباد مغان با تلاش نیروهای آتش نشانی و امدادی مهار و خاموش شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از آران مغان، صبح امروز بخشی از اراضی جنگلی حاشیه رودخانه مرزی ارس در پارس آباد مغان، دچار آتش سوزی شد که با تلاش نیروهای آتش نشانی و همکاری دیگر نیروهای امدادي این شهرستان حریق مهار شد.

مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پارس آباد در گفتگو با آران مغان گفت: با اعلام وقوع حریق در این منطقه، نیروهای آتش‌نشانی پارس آباد برای اطفای حریق به محل حادثه اعزام و موفق شدند پس از چند ساعت آتش را مهار و از گسترش آن جلوگیری کنند.

واحد رحیمی با بیان اینکه در این آتش سوزی بخشی از پوشش گیاهی حاشيه ارس دچار حریق شد، گفت: در این آتش سوزی حدود یک هکتار از حاشیه رود ارس در آتش سوخت كه با توجه به چند ضلعی بودن آتش، به نظر می آید که وقوع این حریق عمدی باشد.

وي در ادامه از اهالی، مسافران و گردشگران درخواست کرد که از بر افروختن هر گونه آتش در داخل جنگل و نزديك درختان جدا خودداری نمایند.

طي سال های اخیر در حالي بارها شاهد وقوع آتش سوزی در اراضي جنگلي حاشيه ارس در شهرستان پارس آباد بوده ایم كه وقوع این آتش سوزی ها موجب از بین رفتن پوشش گياهي و تلف شدن شمار قابل توجهی از حیوانات وحشی شده است.

///

///

//

///

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.