تازه ها

پربیننده ترین

1397-01-05 14:13
کد مطلب: 76259
گلدان هایی که تنها چند روز در بیله سوار دوام آورد؟!!
گلدان های نصب شده در برخی نقاط شهر بیله سوار که به منظور زیبا ساختن محیط شهری توسط شهرداری انجام شده بود امروز توسط افراد ناشناس ربوده شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از صبح مغان، پس از گذشت تنها چند روز از نصب سبدهای گل در برخی نقاط شهر بیله سوار که به منظور زیبا ساختن محیط شهری به مناسبت عید نوروز توسط شهرداری انجام شده بود امروز تمامی گلدان های کارگذاشته شده توسط افراد ناشناس ربوده شده است.

علی رغم توصه های مداوم در خصوص رعایت فرهنگ شهروندی و آداب شهرنشینی اما برخی افراد بدون توجه به این موضوع همچنان به امور ضد فرهنگی ادامه می دهند که این کار برازنده این شهر تاریخی و با فرهنگ نیست.

از سوی دیگر با وجود مشکلات اولویت دار از جمله وضعیت نا مناسب بلوارها، چراغ های خراب و معیوب، چاله های خطرناک خیابانها ، عدم کاشت درخت در مسیرهای لازم، وضعیت سرویس بهداشتی و وضعیت ناگوار فضای سبز جلوی فرمانداری انجام چنین کاری چندان کار مهندسی شده نبوده و انتظار از مسئولان شهر حل مشکلات اولویت دار است.

هر چند شهر مرزی بیله سوار با مشکلات انبوه و بی شماری مواجه است اما اگر مسئولان شهرداری و اعضای شورای شهر با همت خود  بتوانند هر چند ماه یک مشکل را در شهر حل کنند مطمئنا  در طول سال خیلی از مشکلات حل خواهد شد.

با توجه به اینکه مسئله و مشکل اساسی شهر بیله سوار موضوع آسفالت خیابانها و کوچه ها است لذا با همت بلند مسئولان به ویژه اعضای شورای شهر و شهرداری می توان امیدوار بود که امسال سال رفع این مشکل اصلی مردم باشد.

انتهای پیام/

گلدان هایی که تنها چند روز در بیله سوار دوام آورد؟!!
گلدان هایی که تنها چند روز در بیله سوار دوام آورد؟!!
گلدان هایی که تنها چند روز در بیله سوار دوام آورد؟!!
ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.