تازه ها

پربیننده ترین

1397-01-05 11:52
کد مطلب: 76257
در ديدار نوروزي با فرمانده انتظامي شهرستان؛
نماينده پارس آباد: پليس با تلاش جهادي امنيت را به مردم هديه مي دهد
نماينده مردم شهرستانهاي پارس آباد و بيله سوار در مجلس گفت: پليس متعهدانه و با تلاش جهادي امنيت آفريني كرده و آرامش را به مردم هديه مي دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از آران مغان، شكور پورحسين صبح امروز در ديدار نوروزي با فرمانده انتظامي شهرستان پارس آباد با تبريك سال نو و تجليل از تلاش ها و خدمات كاركنان ناجا گفت: نيروي انتظامي در خط مقدم توسعه آرامش اجتماعي، توليد و حفظ امنيت و مبارزه با ناامني و كجروي ها قرار داشته، كه اين موضوع تجلي حساسيت و رسالت خطير پليس است.

وي ناجا را يكي از سازمان هاي افتخارآفرين در نظام اسلامي توصيف كرد و افزود: پليس مدبرانه، هوشمندانه و متعهدانه و با تلاش جهادي امنيت آفريني كرده و ضمن مبارزه قاطعانه با ناامني ها و فعاليت هاي مجرمانه، آرامش را به مردم هديه مي دهد.

نماينده مردم شهرستانهاي پارس آباد و بيله سوار در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اقدامات شايسته پليس پارس آباد در كنترل و پيشگيري از جرايم و حوادث رانندگي تصريح كرد: برنامه ريزي هاي هدفمند و تصميم سازي هاي منطقي ناجا شور و نشاط اجتماعي را گسترش داده و فضاي جامعه را براي ارتكاب جرم ناامن كرده است.

در اين ديدار، سرهنگ حسين بهمني فرمانده انتظامي شهرستان پارس آباد نيز با بيان اينكه پليس در طرح نوروزي 97 به مثابه ساير مأموريت هاي طول سال حضوري پررنگ و هدفمند دارد، گفت: تلاش مضاعف داريم تا مسافران و ميهمانان نوروزي لحاظت آرام و ساعاتي دلنشين در پارس آباد سپري كنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.