تازه ها

پربیننده ترین

1397-01-03 16:09
کد مطلب: 76241
امام جمعه موقت اردبیل گفت: وظیفه نمایندگان مجلس بسیار خطیر و قابل توجه است زیرا آنها می‌توانند به جای پرداختن به مسائل حاشیه‌ای مانند استیضاح‌های بی‌حاصل، قوانین مدون و مشخصی را طبق سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه مسایل اقتصادی تصویب کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما حجت‌الاسلام صادق بهزاد امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اردبیل گفت:  نسخه تمامی دردها و مشکلات اقتصادی کشور در پیام نوروزی رهبر انقلاب نهفته است.

وی افزود: فرمایشات مقام معظم رهبری چراغ راهی برای مسؤولان دولتی و به ویژه مسئولان اقتصادی کشور است تا با عمل  به آن معضلات اقتصادی کشور از جمله بیکاری را حل کنند و به تنگناهای معیشتی مردم توجه داشته باشند.

امام جمعه موقت اردبیل خاطر نشان کرد: وظیفه نمایندگان مجلس در این زمینه بسیار خطیر و قابل توجه است زیرا آنها می‌توانند به جای پرداختن به مسائل حاشیه‌ای مانند استیضاح‌های بی‌حاصل، قوانین مدون و مشخصی را طبق سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه مسایل اقتصادی تصویب کنند.

وی با اشاره به خصوصیات اخلاقی و شخصیت بزرگوار امام هادی‌(ع) افزود:ایشان یکی از امامانی بود که ظلم و ستم فراوانی از جانب حاکمان زمان خود در حق این امام بزرگوار تحمیل شد اما امام هادی(ع) با توجه به رسالت تاریخی خود بیشترین ضریب تاثیر را داشت و توانست رسالت الهی خود را به سرانجام برساند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.