تازه ها

پربیننده ترین

1397-01-03 14:54
کد مطلب: 76238
امام جمعه مشگین شهر گفت: حمایت از کالاهای داخلی تنها برای دولت نیست بلکه عموم مردم نیز باید از کالاهای ایرانی استفاده کرده و ساخت کالای ایرانی در کشور تقویت شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از سفیرمشکین، حجت الاسلام رضا باوقار امام جمعه مشگین‌شهر در خطبه‌های اولین نماز جمعه ضمن تبریک سال جدید گفت: عید نوروز ترویج دهنده سبک زندگی اسلامی است چرا که مردم در این ایام به تهارت و آراستگی خود بیش از گذشته اهمیت می‌دهند؛ همچنین در این ایام مردم با عیدی دادن دیگران را دل شاد می‌کنند و این در سبک زندگی اسلامی نیز مورد تاکید است.

 

وی افزود: سال 97 با سرمایه‌های فراوانی برای شروع سال جدید آغاز شد به طوری که این کشور از نیروی انسانی بی بدیلی برای خدمت در جایگاه‌های مختلف آماده است و فرصت جغرافیایی برای استفاده از ذخائر زیر زمینی محیاست؛ همچنین وجود نیروهای نظامی و انتظامی برای آبادانی و توسعه کشور وجود دارد و از ظرفیت دانشگاه‌ها، حوزه های علمیه و ... و در کنار آن ملت ایران اسلامی برخورددار است که در زمان‌های مختلف سرافرازانه از امتحان عبور کرده‌اند.

 

وی تاکید کرد: سرمایه بزرگ دیگر این کشور نعمت ولایت فقیه است که با استواری و نگاه عمیقی که بر تمام مسائل دارد کشور را به نحو احسن مدیریت می‌کند و باید از این نعمات در جهت سربلندی ایران استفاده کرد.

 

امام جمعه مشگین‌شهر با اشاره به شعار سال جدید گفت: دشمن جبهه اقتصادی را برای ضربه به ایران اسلامی نشانه رفته است و مقام معظم رهبری در طول سال‌های متعدد بر این امر تاکید کرده است.

 

وی افزود: حمایت از کالاهای داخلی تنها برای دولت نیست بلکه عموم مردم نیز باید از کالاهای ایرانی استفاده کرده و ساخت کالای ایرانی در کشور تقویت شود.

 

وی در پایان گفت: برخی از مسئولان خسته و فرسوده با شعار "ما نمی توانیم" وارد میدان شدند و با دشمن همراه شده و کشور را دچار چالش می‌کنند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.