تازه ها

پربیننده ترین

1396-12-29 12:05
کد مطلب: 76222
به همت راهداران شهرستان خلخال انجام شد؛
راه ییلاقی و برفی بفراجرد خلخال بازگشایی شد+تصاویر
در حالی که شاهد زمزمه بهار در جای جای استان اردبیل است ولی راهداران خلخال در حال تلاش برای بازگشایی محور های روستایی و ییلاقی هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از ازناو، درحالی که هموطنان در استان اردبیل در آستانه نوروز به فکر تدارک امکانات سفر و پذیرایی از مهمانان سال نو هستند ولی راهداران پرتلاش شهرستان خلخال همچنان مصمم در مسیرهای روستایی وییلاقی مشغول به خدمت هستند.

محمد قربانی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای خلخال از بازگشایی محور بفراجرد به میانرودان شهرستان خلخال خبرداد و گفت: محور روستایی بفراجرد به میانرودان یکی از محور های برفگیر و کولاک گیر در ارتفاع بالای 2500 متر شهرستان خلخال است و به لحاظ اینکه از مهر ماه امسال این مسیر به علت بارش شدید برف وکولاک مسدود بود با توجه به مصوبه ستاد تسهیلات سفر نوروزی این مسیر برای تردد اهالی روستای میانرودان و بفراجرد بازگشایی شد.

قربانی گفت: بازگشایی این محور سه روز به طول انجامید که از هموطنان متردد روستایی در این مسیر درخواست می شود هر چند این مسیر بازگشایی شد ولی به علت برفگیر بودن مسیر حتما زنجیر چرخ وامکانات زمستانی در تردد از این مسیربرفگیر به همراه داشته باشند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای خلخال گفت: راه اصلی تردد اهالی روستای میانردان از بخش شاهرود خلخال  به طول 75 کیلومتر فاصله از مرکز شهرستان خلخال است که این مسیر با فاصله 30 کیلومتری از خلخال به عنوان مسیرییلاقی اهالی شمرده شده و کاهش زمان تردد برای اهالی به شهر خلخال مهم بودکه با این بازگشایی بیش از 45 کیلومتر از مسافت طی شده توسط اهالی کمتر می شود ودر زمان کمتری اهالی به مرکز شهرستان دسترسی خواهند داشت.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.