تازه ها

پربیننده ترین

1396-12-25 16:17
کد مطلب: 76196
فرمانده سپاه خلخال خبر داد: آخرین کاروان راهیان نور سال 1396 از شهرستان خلخال عازم مناطق عملیاتی جنوب کشور شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از ازناو ، سرهنگ دوم جهانبخش عطایی عصر امروز از بدرقه آخرین کاروان راهیان نور شهرستان خلخال به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد وگفت: این کاروان به استعداد 90 نفر با دودستگاه اتوبوس از خلخال به مقصد استان خوزستان حرکت کردند.

وی گفت: مدت این سری از کاروان راهیان نور 5 روز بوده و حاضرین در این کاروان از مناطق عملیاتی جنوب کشور در یادمان های شهدا و مناطق عملیاتی و جنگی از برنامه های فرهنگی و معنوی پیش بینی شده قرارگاه کاروان راهیان نور کشور استفاده خواهند کرد.

عطایی گفت:کاروان راهیان نور خلخال از مناطق عملیاتی اروند کنار ، هویزه ، فکه ، طلائیه، و یادمان شهید باکری بازدید خواهند کرد.

عطایی همچنین عزت و افتخار نظام شکوهمند اسلامی را مدیون افتخارات شهدا در هشت سال دفاع مقدس عنوان وگفت:در هیچ جای دنیا چنین افتخاری با این عظمت ثبت نشده ورزمندگان درهشت سال دفاع مقدس با گذشت از جان خود ، امنیت ، حیثیت و اقتدار را به ما هدیه کردند.

وی بر لزوم درستگیری از سیره شهدا در مناطق عملیاتی تاکیدو گفت: اگر امروز در مقابل دشمنان انقلاب همچنان پابر جا هستیم این امنیت و این اقتدار در سایه مجاهدت شهداست.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.