تازه ها

پربیننده ترین

1396-12-24 16:26
کد مطلب: 76182
	گرمی به قطب تولید محصولات شیرالات بهداشتی تبدیل شده است
فرماندار گرمی گفت: شهرستان گرمی به قطب تولید محصولات شیرالات بهداشتی ساختمانی تبدیل شده و با جدب سرمایه 250میلیارد تومانی بخش خصوصی زمینه اشتغال برای 3هزار نفر هم فراهم شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از سیفار، امامی، فرماندار شهرستان گرمی در جلسه شورای مشورتی دهیاران که امروز(پنج شنبه) با حضور بخشداران و روسای برخی ادارات در محل فرمانداری برگزار شد، گفت: برنامه‌های توسعه پنج ساله روستا می تواند نقشه راه در زمینه‌های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و گردشگری باشد واین  برنامه 5 ساله، سند توسعه بخش ها در شهرستان گرمی و بر اساس قابلیت و توانمندی های اقتصادی و گردشگری با همکاری دهیاران و بخشداران تدوین می شود.

 

وی با بیان اینکه توسعه بدون بستر سازی و ترسیم و تدوین نقشه راه امکان پذیر نیست، افزود: بسترسازی برای توسعه جزو وظایف دولت است که اینکار در این شهرستان و در چند سال اخیر صورت گرفته و این شهرستان در ریل توسعه قرار گرفته است.

 

فرماندار گرمی با انتقاد از عدم توجه به اولویت بندی مشکلات در سالهای گذشته درحوزه های مختلف گفت: با آماده کردن زیر ساخت های لازم و ایجاد شرایط مطلوب برای سرمایه گذاران بخش خصوصی در زمینه گردشگری و به ویژه صنعت کارهای خوبی صورت گرفته که اثرات آن قابل لمس و درک برای عموم مردم بوده و بیشتر از این هم خواهد بود.

 

وی با بیان اینکه شهرستان گرمی به قطب تولید محصولات شیرالات بهداشتی ساختمانی تبدیل شده و سه برند معروف در این حوزه عملیات اجرایی خود را در شهرک صنعتی(عج) گرمی شروع کرده است، افزود:  نزدیک 250میلیارد تومان از طریق سرمایه گذار بخش خصوصی بطور مستقیم جذب این شهرستان شده است و زمینه اشتغال برای 3هزار نفر هم از این طریق فراهم شده است.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود از بخشداران و دهیاران خواست تا با نظارت و رسیدگی دقیق به نظافت و پاکسازی محوطه روستاها و ارائه قابلیت ها و ظرفیت های منطقه خود به میهمانان به استقبال مسافران نوروز بروند تا رضایتمندی آنها درطول ایام تعطلیلات حفظ شود.

 

وی با بیان اینکه درایام تعطیلات عید نوروز تمامی داروخانه های سطح شهر بصورت شیفتی فعال و خدمات رسانی خواهند کرد، افزود:  روسای ادارات آب، برق، گاز و تلفن  هم از هرگونه قطعی انشعابات مشترکین در ایام تعطیلات عید نوروز جدا خودداری کنند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.