تازه ها

پربیننده ترین

1396-12-22 12:45
کد مطلب: 76135
سرهنگ پاسدار محمد علی پیرجاهد رئیس بسیج سازندگی سپاه استان اردبیل از ارسال بیش از 40 تن سیمان از اردبیل به منطقه زلزله زده کرمانشاه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از آذرسلام، مسئول بسیج سازندگی استان اردبیل صبح امروز در حاشیه ارسال سیمان برای کمک به بازسازی مناطق زلزله ‌زده کرمانشاه از کارخانه سیمان اردبیل به خبرنگار ما اظهار داشت: بسیج سازندگی به عنوان یک نهاد یاری ‌رسان و محرومیت ‌زدا در مناطق مختلف کشور بویژه در استان اردبیل در راستای کمک به مردم زلزله ‌زده استان کرمانشاه همگام با مردم استان اردبیل حرکت کرده و امروز شاهد ارسال نخستین محموله سیمان به میزان بیش از 40 تن توسط بسیج سازندگی به منطقه زلزله‌ زده هستیم.

سرهنگ پاسدار محمد علی پیرجاهد تصریح کرد: در روزهای گذشته شاهد ارسال محموله‌ها و اقلام جمع‌‌آوری شده چشمگیری توسط نهادها و مردم استان به مناطق زلزله ‌زده کرمانشاه بودیم.

مسئول بسیج سازندگی سپاه استان اردبیل بیان کرد: پایگاه‌ها، حوزه‌ها و کانون‌های مقاومت بسیج در استان اردبیل نیز آماده دریافت کمکهای نقدی مردم هستند و کمک‌های مردمی در سریع‌ترین زمان به مناطق زلزله‌زده ارسال خواهد کرد.

وی در پایان درخواست کرد: برای رساندن اقلام موردنیاز و ضروری به مردم زلزله ‌زده کرمانشاه از انتقال مستقیم آن خودداری کنند.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.