تازه ها

پربیننده ترین

1396-12-19 09:10
کد مطلب: 76054
کج سلیقگی‎ها و نمایشگاهی که نتوانست معرف مشگین شهر باشد؛
مشگین‌شهر با رب و دوغ در نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر حاضر شد!
برخی از مسئولان هماهنگی حضور در نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر با ارسال رب و دوغ کج سلیقگی خود را در نمایشگاه به نمایش گذاشتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از سفیرمشکین، سومین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر با شعار (رویکرد تبیین نقش سیاست‌های اقتصادمقاومتی) در محل نمایشگاه‌های بین المللی تهران با هدف شناساندن نقش روستا در تولید ملی و همچنین آشنایی بازدیدکنندگان از استعدادها، قابلیت‌ها و ظرفیت‌های موجود در مناطق روستایی برگزار شد.

 

در غرفه استان اردبیل این نمایشگاه برای شهرستان مشگین‌شهر نیز غرفه‌ای مستقل پیش بینی شده بود تا دستاوردهای این شهرستان به معرض نمایش گذاشته شود اما متاسفانه در این نمایشگاه بین المللی به جای ارائه دستاوردهای این شهرستان چند تا رب و دوغ در آلاچیق گذاشته و آن را به عنوان دستاورد شهرستان مشگین‌شهر به معرض نمایش گذاشته شده بود.

 

با توجه به اینکه این شهرستان دستاوردهای زیادی خصوصاً در بحث صنایع دستی دارد لذا جای تاسف است که در این نمایشگاه به جای معرفی شهرستان و ارائه دستاوردهای آن با چند تا رب و دوغ به نمایشگاه رفته بودند و این امر موجب ناراحتی مردم این شهرستان شده است چرا که دستاوردهای و تلاش مردم این شهرستان در حوطه صنایع دستی نادیده گرفته شده است.

 

باتوجه به بررسی‌های بعمل آمده هماهنگ کنند و مسئول غرفه شهرستان در نمایشگاه بین المللی یک فرد غیر بومی است لذا نمی‌توان انتظار داشت که دستاوردهای این شهرستان به معرض نمایش گذاشته شود.

 

در صورت عدم حضور این شهرستان در نمایشگاه بین المللی قطعاً چیزی از این شهرستان کم نمی‌شد تا اینکه با چند قلم کالای پیش پا افتاده آبروی شهرستان در نمایشگاه از بین رود.

 

سومین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر با شعار (رویکرد تبیین نقش سیاست‌های اقتصادمقاومتی) از ۱۵ الی ۱۸ اسفند در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.