تازه ها

پربیننده ترین

2018-02-24 12:52
کد مطلب: 75658
مسئول بسیج سازندگی شهرستان مشگین‌شهر:
اقتصاد ایران باید به توان و ظرفیت داخلی تکیه کند
مسئول بسیج سازندگی شهرستان مشگین‌شهر گفت: اقتصاد ایران باید به توان و ظرفیت داخلی تکیه کند و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی پیگیری و تحقق پیدا کند چرا که اگر بر روی این مسئله سرمایه‌گذاری شود بسیاری از مشکلات کشور رفع می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از سفیرمشکین، همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی امروز با حضور فعالان اقتصاد مقاومتی و مسئولین شهرستان مشگین شهر در مسجد امام محمد باقر(ع) برگزار شد.

 

در این همایش سرهنگ پاسدار یوسف محمدیان مسئول بسیج سازندگی شهرستان مشگین‌شهر با بیان اینکه اقتصاد از جمله مشکلات کشور است گفت: مقام معظم رهبری سال‌هاست که بر اقتصاد مقاومتی تاکید دارد و اقتصاد مقاومتی را یکی از راه‌حل‌های رفع مشکلات کشور معرفی کرده است لذا پایه‌های اصلی اقتصاد مقاومتی، تقویت تولیدات داخلی است که باید بر روی آن سرمایه‌گذاری کرد.

 

وی خاطر نشان کرد: بسیج سازندگی شهرستان مشگین‌شهر آماده کمک به اقتصاد مقاومتی است لذا انتظار می‌رود مسئولان دولتی در جهت تحقق بیانات رهبری در بحث اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی را یاری کنند.

 

محمدیان گفت: اقتصاد ایران باید به ستون توان و ظرفیت داخلی تکیه کند و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی پیگیری و تحقق پیدا کند چرا که اگر بر روی این مسئله سرمایه‌گذاری شود بحث بیکاری و اقتصاد به مرور زمان حل شده و کار و کارگر ارزش پیدا می‌کند و معضل بیکاری به تدریج در جامعه کم شده و در نهایت از بین می رود.

 

وی تاکید کرد: اساس کار مسئله تولید است لذا اگر همه دست اندرکاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به فرمایش و تدابیر مقام معظم رهبری در راستای اقتصاد مقاومتی عمل کنند تمام مشکلات و معضلات اقتصادی و اجتماعی حل می شود و دشمن نیز هیچ راهی برای نفوذ به کشور پیدا نمی‌کند.

 

مسئول بسیج سازندگی مشگین‌شهر گفت: در هشت سال دفاع مقدس همه آحاد جامعه پیشقدم شده و احساس مسئولیت کردند و جنگ را به نحو احسن مدیریت کردند اکنون که تحریم اقتصادی آخرین هربه دشمن است اگر همه احساس مسئولیت کنند و قدم به صحنه بگذارند دشمن پشیمان می‌شود و دست از توطئه های خود برمی دارد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.