تازه ها

پربیننده ترین

1396-12-05 11:26
کد مطلب: 75644
تعليم و تربيت، مهمترين عرصه كشور در ارتقاي سرمايه انساني شايسته است
رئیس آموزش و پرورش بیله سوار گفت: عرصه تعليم و تربيت از مهم ترين زير ساخت هاي تعالي همه جانبه كشور براي ارتقاي سرمايه انساني شايسته در عرصه هاي گوناگون است و مربيان از جمله اركان نظام تعليم و تربيت به شمار مي آيند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از صبح مغان، صبح امروز جلسه ستاد بزرگداشت هفته تربيت اسلامي مديريت آموزش وپرورش شهرستان بيله سوار به منظور هماهنگي و برنامه ريزي جهت گراميداشت هفته تعليم و تربيت اسلامي و روز امور تربيتي با حضور مدير آموزش و پرورش و اعضاي ستاد برگزار شد.

رئیس آموزش و پرورش بیله سوار با تبريك فرا رسيدن سالروز امور تربيتي و ارايه مطالبي درخصوص تعليم و تربيت اسلامي، تشكيل و اهداف امور تربيتي، بر اهميت فعاليت حوزه امور تربيتي در آموزش و پرورش اشاره کرد.

محمد خير دار با اشاره به اينكه عرصه تعليم و تربيت از مهم ترين زير ساخت هاي تعالي همه جانبه كشور براي ارتقاي سرمايه انساني شايسته در عرصه هاي گوناگون است و مربيان از جمله اركان نظام تعليم و تربيت به شمار مي آيند ابراز اميدواري کرد: در سايه و تلاش مضاعف آنان احياي تمدن عظيم اسلامي و تربيت انسانهاي عالم، آزاده و اخلاقي رقم خواهد خورد.

وي هم چنين در ادامه به ايجاد زمينه هاي لازم براي ترسيم و تبيين جايگاه تربيت و امور تربيتي و بزرگداشت مطلوب و متفاوت سالروز امورتربيتي و هفته تربيت اسلامي، تجليل از مربيان و معاونين پرورشي و معلمان برگزيده در زمينه امور پرورشي در مدارس، تقدير از والدين و خانواده ها و كاركنان هميار امور پرورشي در مدارس را تأكيد كرد.

 در ادامه معاون پرورشي و تربيت بدني منطقه نيز ضمن تشريح شيوه نامه مربوط  به همكاري كليه كارشناسان و مديران مدارس در جهت گراميداشت هرچه بهتر و با شكوه تر بر نامه هاي هفته تربيت اسلامي و روز امور تربيتي، ايجاد همايش بزرگ جهت تجليل از معاونين و مربيان پرورشي مدارس، نصب پلاكارد، پوستر با عناوين امور تربيتي در مدارس و اداره، توليد و پخش سخنراني رهبر معظم انقلاب اسلامي در مورد امور تربيتي در مدارس، اجراي مسابقات فرهنگي و هنري و برنامه هاي نو به تشخيص مدارس تأكيد كرد.

احد رفيعي هم چنين به دعوت از مدير كل آموزش و پرورش و يا معاون پرورشي اداره كل جهت ايراد سخن در خصوص هفته تربيت اسلامي و روز امور تربيتي،  اختصاص قسمتي از خطبه هاي نماز جمعه به هفته تعليم و تربيت اسلامي، ديدار با امام جمعه و فرماندار شهرستان، غبار روبي و عطر افشاني مزارشهداي انقلاب اسلامي و جنگ تحميلي، برگزاري جلسه توجيهي براي مديران و مربيان پرورشي تأكيد كرد.

 رفيعي در ادامه خواستار استفاده از مضامين مختلف در جهت گراميداشت هفته امورتربيتي، ايجاد بر نامه هاي متنوع در جهت گراميداشت هفته تعليم و تربيت در مدارس، حضور گسترده دانش آموزان، فرهنگيان و كاركنان آموزش و پرورش در نماز عبادي و سياسي جمعه شد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.