تازه ها

پربیننده ترین

2018-02-19 01:34
کد مطلب: 75509
	رانندگان باتجهیزات زمستانی درمحورهای مواصلاتی سرچم-گیوی ترددکنند
فرماندار کوثر گفت: ضروری است رانندگان خودروهای خود را مجهز به تجهیزات زمستانی، چراغ‌های مه شکن، وسایل گرمایشی، پتو و جیره غذایی خشک کرده و با داشتن زنجیرچرخ از محور های مواصلاتی اردبیل - سرچم و گیوی - خلخال تردد کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، علیرضا علیپور در گفتگو با خبرنگار کوثرخبر، با بیان اینکه سامانه بارشی در 24 ساعت آینده در جنوب استان اردبیل حاکم است، اظهار کرد: با توجه به بارش باران و برف، کولاک و مه در ارتفاعات و گردنه‌ های سرچم و الماس، ضروری است رانندگان با احتیاط تردد کنند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به بارش برف، گردنه‌ های کوهستانی دارای مه و کولاک بوده بوده و این امر موجب کاهش دید افقی در  جاده‌ها شده است، احتمال یخ بندان جاده سرچم منتهی به اتوبان تبریز زنجان نیز دور از انتظار نمی نیست.

فرماندار کوثر افزود: راهداران و دیگر نیروهای امدادی در محورهای اردبیل - سرچم و گیوی - خلخال در حال خدمات رسانی به رانندگان هستند، هرچند تردد در این مسیر ممکن است، اما شرط احتیاط، داشتن زنجیر چرخ و دیگر ملزومات زمستانی است و می طلبد مسافران این الزامات را برای حفظ جان خود رعایت کنند.

علیپور با بیان اینکه در حال حاضر اکیپ های راهداری در گردنه سرچم و دیگر راه های مواصلاتی خدمات ارائه می‌ دهند، یادآور شد: برای تردد ایمن، همراه داشتن تجهیزات ایمنی و گرمایشی در همه جاده‌ های حوزه استحفاظی شهرستان کوثر و خلخال، توصیه می ‌شود.

وی از همه رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی خواست، از سبقت و سرعت غیرمجاز، انحراف به چپ و عجله در ادامه مسیر پرهیز کنند.

این مسئول بیان داشت: ضروری است رانندگان خودروهای خود را مجهز به تجهیزات زمستانی، چراغ‌های مه شکن، وسایل گرمایشی، پتو و جیره غذایی خشک کرده و بدون این تجهیزات اقدام به سفر نکنند.

رئیس شورای تامین شهرستان کوثر در پایان خاطر نشان کرد: کسانی که قصد سفر دارند حتماً از وضعیت جاده های مواصلاتی استان اردبیل اطلاعات لازم را کسب کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.