تازه ها

پربیننده ترین

1396-11-25 16:31
کد مطلب: 75385
مرکز سايبري سازمان اطلاعات سپاه استان اردبيل با همكاري پليس اطلاعات و امنيت شهرستان پارس آباد موفق شدند يكي از عناصر مرتبط با گروهک ضدانقلاب را در پارس آباد شناسايي و دستگير كنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از آران مغان، براساس اعلام يك منبع آگاه، فردی با هویت (ت .ن) در پوشش طب سنتی که در فضای حقیقی و مجازي اقدام به تهیه و انتشار محتویات مجرمانه علیه امنیت ملی و تشویش اذهان عمومی و تحریک به اقدامات خرابکارانه و دستورالعمل های آن در شهرستان پارس آباد كرده بود شناسايي و دستگير شد.

اين منبع ادامه داد: اين عمليات با رصد اطلاعاتی و دستور قاطع دادستان پارس آباد و تعامل و همکاری سازنده پلیس اطلاعات و امنیت ناجا شهرستان و توسط مرکز بررسی جرائم سازمان یافته سايبري سازمان اطلاعات سپاه استان اردبیل انجام شد.

بنابر اعلام مرکز بررسی جرائم سازمان یافته سايبري سازمان اطلاعات سپاه استان اردبیل، عاملین مرتبط با يكي از گروهک هاي ضدانقلاب و مرتبط با خارج از کشور در آستانه 22 بهمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان پارس آباد دستگیر شده است.

متهمين، مديريت سوپر گروه هاي متعدد تلگرامي و پيج اينستاگرامي را بر عهده داشتند و محتواي مجرمانه را از اين طريق تبادل مي نمودند. تمامی سوپر گروه ها و کانال های تحت مدیریت متهمان پرونده مذكور در حال حاضر تحت کنترل کامل کارشناسان سایبری اين سازمان بوده و دیگر مرتبطین نیز تحت شناسایی قرار گرفته اند.

داده كاوي محتويات سايبري متهمين نشان از فعاليت گسترده ضد امنيتي مشارالهما دارد.
انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.