تازه ها

پربیننده ترین

1396-11-25 14:32
کد مطلب: 75378
 جمع آوری نخاله های ساختمانی مسیرکمربندی جوادیه گرمی
شهردارگرمی ازاجرای طرح جهادی جمع آوری نخاله های ساختمانی در مسیرکمربندی جوادیه گرمی با مشارکت و همکاری داوطلبانه بخش خصوصی خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از سیفار، بخشعلی کامرانی، شهردار گرمی گفت: بر اساس درخواست شهروندان و با هدف بهبود اوضاع فیزیکی معابر و محلات شهر گرمی طرح جهادی جمع آوری نخاله های ساختمانی از حاشیه معابر جاده ای، زمین های خالی مناطق مسکونی و مناطق صنعتی  بوِیژه در مسیر کمربندی جوادیه  شهرگرمی بطول بیش از 1 کیلومتر با مشارکت و همکاری داوطلبانه بخش خصوصی با بیش از 5 دستگاه ماشین آلات سنگین از سوی واحد خدمات شهری درحال اجرا است.

 

وی افزود: طرح جهادی  جمع آوری نخاله های ساختمانی در بازده زمانی 15 روزه و با 5 اکیپ خدمات شهری در همه محلات شهر اجرا می شود.

 

شهردار گرمی گفت: بسیاری از رانندگان  به جای تخلیه نخاله های ساختمانی خود به مرکز پسماند در طول شب و دور از چشم اکیپ های گشت شهرداری، بار نخاله خود را در زمین های خالی داخل محلات یا حاشیه معابر کمربندی تخلیه می کنند که این موضوع علاوه بر تجمع جانوران موذی و آسیب رساندن به بافت و خاک زمین، فضای دیداری نامناسبی را برای شهروندان ایجاد می کند به همین منظور بر اساس دستور شهردار، طرح جهادی پاکسازی نخاله های ساختمانی از محلات مسکونی و صنعتی در اولویت برنامه های واحد خدمات شهری قرار گرفت.

 

وی اظهار کرد: باتوجه به حجم زیاد نخاله های ساختمانی، جمع آوری بیش از 60 کامیون نخاله پیش بینی می شود که پس از جمع آوری نخاله ها و زباله ها، محل مورد نظر مورد نظافت قرار می گیرد.

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.