تازه ها

پربیننده ترین

1396-11-25 12:47
کد مطلب: 75370
کانال آمدنیوز سعی می‌کند با استفاده از نرم‌افزارهایی خاص اعضای خود را به صورت فیک افزایش دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل ازباشگاه خبرنگاران جوان؛ انقلاب اسلامی از دستاوردهای مهم تاریخ ایران است؛ حماسه‌ای بی‌نظیر که جهان را متحیر کرد. ملت ایران برای پایان دادن به دوران سیاه و پرآشوب رژیم پهلوی، دست به دست هم دادند و با اتحادی مثال زدنی حماسه آفریدند. 

انقلاب اسلامی همواره از آغاز تاکنون مورد حمله و کینه ورزی دشمنان قسم خورده‌ بوده است. دسترسی آسان به اینترنت و گسترش شبکه‌های اجتماعی متعدد سبب شده است معاندان از فرصت پیش آمده سواستفاده کنند و با ورود به این فضا و ایجاد جنگ نرم به سمت هدف خود پیش روند. 

در این میان کانال معاند آمدنیوز سعی دارد با انتشار پست‌های ضد انقلابی چهره نظام را تخریب کند. مؤسس وطن‌فروش این کانال تلاش می‌کند به هر طریقی حتی با جذب عضو و فالوورهای غیرواقعی دشمنان را در رسیدن به اهداف شوم‌شان یاری کند. 

ویدئویی که در ادامه ارائه شده است به طور آشکار نشان می‌دهد که چگونه آمدنیوز اعضای فیک جذب می‌کند. این کانال با استفاده از نرم افزارهایی که مشخصا برای این کار طراحی شده‌اند این کار را انجام می‌دهد. روش کار این نرم افزار به این طریق است که فرد با پرداخت مبلغی مشخص اقدام به خرید سکه می‌کند و به ازای تعداد سکه عضو دریافت می‌کند. 

 
 
00:24 00:24

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.