تازه ها

پربیننده ترین

1396-11-25 09:45
کد مطلب: 75352
مدیریت حوزه علیمه در اردبیل گفت: کارگاه آموزشی طرح بیان با عنوان "بانوان یاور نماز" در اردبیل تا روز جمعه در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از بانوی کوثر، دوره آموزشی طرح بیان با عنوان "بانوان یاور نماز" در اردبیل در حال برگزاری است.

حجت الاسلام والمسلمین علی اصغرکاظمی مدیریت حوزه علیمه در اردبیل درباره این کارگاه آموزشی گفت:  دوره آموزشی طرح بیان (بانوان یاور نماز) با حضور مبلغین حوزه های علمیه خواهران استان اردبیل در حال برگزاری است.

وی گفت: این دوره  از روز سه شنبه تا جمعه از صبح ساعت ۸ تا ۱۷ عصر با دعوت از اساتید مجرب حوزه علمیه قم در حوزه علمیه خواهران اردبیل برگزار می شود.

وی اظهار داشت: مهمترین موارد مطرح شده در این کارگاه مباحثی درخصوص آیات واهمیت و آثار نماز، راههای تکمیل آن، شبهات مطرح شده در نماز ، فلسفه و راههای ترویج نماز است.

مدیرحوزه علمیه بیان کرد: این طرح با مشارکت ستاد اقامه نماز استان و حوزه علمیه خواهران استان اردبیل با شرکت 50 نفر از مبلغین برگزار می شود.

وی بیان کرد: بعد از اتمام دوره بانوان یاور نماز در مدارس استان اردبیل به عنوان مبلغین نماز و امام جماعت در مدارس فعالیت خواهند داشت.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.