تازه ها

پربیننده ترین

2018-02-12 09:47
کد مطلب: 75285
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل؛
شهدا نقش سازنده ای در حفظ انقلاب و اسلام داشتند
آیت الله سیدحسن عاملی گفت: شهدا، جانبازان و ایثارگران با نثار جان خود باعث حفظ انقلاب و اسلام شدند و اکنون شاهد شکوفایی جامعه هستیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل ازنیریمیز؛ آیت الله سیدحسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل شب گذشته به همراه سردار بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان ، امام جمعه نیر و مدیرکل بنیاد شهید با حضور در منزل رزمنده جانباز مرحوم حاج دده کشی قلیزاده در روستای پیرنق از توابع بخش مرکزی نیر به نقش شهدا، جانبازان و ایثارگران در حفظ انقلاب و اسلام اشاره کرد و افزود: شهدا، جانبازان و ایثارگران با نثار جان خود باعث حفظ انقلاب و اسلام شدند و اکنون شاهد شکوفایی جامعه هستیم.

 آیت الله سید حسن عاملی اظهار داشت: مرحوم حاج دده کشی قلیزاده سالخورده ترین رزمنده هشت سال دفاع مقدس بود که رشادتها و دلیری های ایشان زبانزد بسیجیان بود.

 

امام‌جمعه اردبیل عنوان کرد: زنده نگه داشتن یادو خاطره بزرگواران وظیفه کنون ماست و رشادتها و مرام‌و منش آنها باید به نسل های بعد انتقال داده شود.

 

نماینده ولی فقیه در استان به برگزاری مراسم یادبود برای سالخورده ترین رزمنده و جوان ترین رزمنده که هردو اهل استان اردبیل هستند اشاره کرد و از سپاه حضرت عباس (ع) استان خواست تا در این خصوص اقدام کنند.

 

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.