تازه ها

پربیننده ترین

1396-11-21 14:48
کد مطلب: 75242
فرماندار خلخال از مردم فهیم و انقلابی خلخال خواست تا در راهپیمایی 22 بهمن که مصادف با سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی است شرکت کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از ازناو ، در بیانیه ای که از سوی فرمانداری شهرستان خلخال صادر شده از مردم ولایتمدار وانقلابی خلخال به راهپیمایی 22 بهمن دعوت شده است.

فریدون بابایی فرماندار خلخال با صدور بیانیه ای از عموم مردم شهرستان خلخال دعوت کرد تا با حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن بار دیگر با آرمان های والای انقلاب وا مام راحل و شهدا تجدید میثاق و با تبعیت از منویات مقام معظم رهبری توطئه های شوم دشمنان اسلام وانقلاب اسلامی را برملا سازند.

متن این بیانیه بدین شرح است:

وَالْفَجْرِ ﴿۱﴾ وَلَیَالٍ عَشْرٍ ﴿۲﴾ وَالشَّفْعِ وَالْوَتْرِ ﴿۳﴾ وَاللَّیْلِ إِذَا یَسْرِ ﴿۴﴾؛ چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در حالی فرا رسید که پیشرفت های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف اعجاب جهانیان را برانگیخته و امروز انقلاب اسلامی ایران به عنوان الگویی بی بدیل برای ملتهای آزاده و طرفدار صلح و دوستی محسوب می شود.

یوم ا... ۲۲ بهمن ماه یادآور به ثمر رسیدن بیداري و خروش ملت بزرگ ايران در برابر حاکميت ظلم و فساد و طلوع نور، آزادي و عدالت است.

 امسال نيز در سي و نهمین سالگرد پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي بار ديگر سيل خروشان ملت مسلمان ايران در لبيك به نداي رهبر معظم  انقلاب و آرمانهاي بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني(ره) به پا خواهد خواست و عشق و ارادت خود را در پايبندي به آرمانهاي نظام اسلامي به نمايش خواهد گذاشت.

 

بدینوسیله از عموم مردم شهرستان دعوت می گردد با حضور پرشور در راهپیمایی یوم ا... ۲۲ بهمن بار دیگر با آرمانهای والای انقلاب و معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و شهدا تجدید میثاق نموده و با تبعیت از منویات مقام معظم رهبری توطئه های شوم دشمنان قسم‌خورده اسلام و انقلاب اسلامی را برملا سازند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.