تازه ها

پربیننده ترین

1396-11-21 12:32
کد مطلب: 75227
مردم خلخال امروز حضور خود برای راهپیمایی 22 بهمن در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را اعلام کردند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از ازناو ، امروز مردم خلخال در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری ازناو از حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن آغاز جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی سخن گفتند.

جامعه کارگری خلخال امروز با اشاره به این  که انقلاب حامی کارگران و زحمتکشان و قشر محروم جامعه بوده از حضور خود در راهپیمایی22 بهمن به طور گسترده خبردادند.

جوانان نیز ضمن اعلام تبعیت از فرمان مقام معظم رهبری از عزم خود برای شرکت گسترده همه جوانان صحبت کردند و فردا در حماسه ملی 22 بهمن حضور خواهند یافت.

هموطنان خلخالی با گویش های مختلف ترکی ، فارسی و کردی و تاتی با دعوت از مردم به راهپیمایی 22 بهمن  این حماسه را ضربه ای محکم به دشمن چشم به راه دانستند.

فرهنگیان و کارکنان دولت نیز از آمادگی کارکنان ادارات برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن به عنوان یک واجب شرعی و عرفی نام بردند.

جامعه روحانیت و روحانیون شهرستان خلخال  نیز از حضور گسترده روحانیون برای حمایت از مقام معظم رهبری در ادامه آرمان امام خمینی (ره) خبر دادند.

امروز همچینن ناحیه مقاومت بسیج ، فرمانداری شهرستان خلخال و فرماندهی انتظامی شهرستان خلخال با صدور بیانیه های مختلف بر حضو ر گسترده اقشار مختلف مردم در حماسه 22 بهمن تاکید کردند.

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.