تازه ها

پربیننده ترین

1396-11-18 13:03
کد مطلب: 75129
در هفتمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر؛
طرح‎های روستایی بخش مرکزی خلخال به بهره‎برداری رسید / تصاویر
در هفتمین روز دهه مبارک فجر با حضور مسئولین شهرستان خلخال طرح های عمرانی ، کشاورزی ، اقتصاد مقاومتی در روستاهای خلخال به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از ازناو ،صبح امروز با حضور فرماندار خلخال و بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین ادارات، پروژه ها و طرح های بخش مرکزی به بهره برداری رسید.

در روستای مجره خلخال آسفالت روستایی "مجره" با صرف اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان به دست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و با حضور مسئولین افتتاح شد.

در روستای "آلهاشم علیا" طرح اشتغال چابک در قالب فرش دستباف در جوار امامزاده امیر نعمت الله آلهاشم به بهره برداری رسید؛ همچین در این روستا مدرسه سه کلاسه شهید خلبان احمدی  با حضور نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس و جمعی از مسئولین شهرستان واهالی انقلابی روستا با اعتبار 380 میلیون تومان و با مشارکت بنیاد خیریه برکت و نوسازی استان واعتبارات شهرستانی آموزش و پرورش به بهره برداری رسید.

 فریدون بابایی فرماندار خلخال در جمع اهالی روستای مجره با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر  از پیگیری طرح هادی روستای مجره برای توسعه این روستا خبرداد و گفت: جای قدردانی از تلاش های نماینده مردم خلخال و کوثر دارد که در مرکز کشور پیگیر مشکلات شهرستان و روستاهای شهرستان در حوزه آسفالت راه روستایی و معابر روستاها هستند.

فرماندارخلخال در روستای آلهاشم نیز در حضور اشتغال یافتگان در حوزه طرح چابک فرش سرمایه گذار بخش خصوص " فرش رسام عربزاده "  گفت: این سرمایه گذار تاکنون به تعهدات خود در خصوص اشتغال در شهرستان و  آموزش فراگیران در رشته فرش عمل کرده و به صورت قانونی قراردادی از سوی فرمانداری شهرستان و کارگروه اشتغال با این بخش خصوصی منعقد شده است.

 وی خاطر نشان کرد::  ما بر فعالیت های این سرمایه گذار بخش خصوصی نظارت کافی داریم و مشکلات موجود در خصوص بیمه و تعهدات قابل پیگیری است و شرکت سرمایه گذار بخش خصوصی باید به تعهدات خوددر قبال فراگیران عمل کند.

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.