تازه ها

پربیننده ترین

1396-11-18 12:38
کد مطلب: 75127
یادداشت/ انقلاب ایران در مسیر کمال
با وجود موانع و مشکلات در کشور انقلاب اسلامی به سمت آرمانهای والای انسانی و الهی تعیین شده در قانون اساسی رفته و با ایجاد شرایط ظهور زیر حاکمیت امام معصوم به کمال مدنظر خواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از صبح مغان، در چهلمین بهار انقلاب اسلامی ایران، شاهد آن هستیم که هر روز وضعیت کشور در بخش های مختلف، رو به پیشرفت بوده و نسبت به سالهای ابتدایی رشد چشمگیری داشته است.

طی چند سال اخیر نیز گاز رسانی، آبرسانی و ساخت راه های ارتباطی و... در روستاها و شهرها با سرعت در حال اجراست و نوید آن می رود این روند بزودی به اتمام برسد و همه مردم از نعمات و خدمات مذکور بهره مند شوند.

با این وجود برخی کاستی ها نیز وجود دارد که آن هم به نحوه مدیریت و اجرا بر می گردد و این موضوع در نوع نگاه ها به پتانسیل های مادی و یا انسانی نمود بیشتری دارد.

وجود معادن طبیعی، نفت و زمین های حاصلخیز و درکنار آن نیروی جوان و پرانرژی، بستری آسان پیش روی مسوولان است که این کشور را به اوج قله های پیشرفت برسانند؛ اما تا چه اندازه موفق بوده ایم؟ و تا چه اندازه مردم در روستاها و شهرها از وضع موجود رضایت دارند؟

به دور از تعصبات سیاسی که برخی قلم بدستان نان به نرخ روز خور دارند باید چنین نوشت که وضعیت کشور در برخی عرصه ها مناسب است اما در مسایل دیگر مشکلات اساسی همچنان باقی است.

بیکاری، فقر، طلاق زودهنگام رکود اقتصادی و مشکلات آب شرب و جاده ها در روستاها و شهرها همچنان اصلی ترین مشکلاتی است که دولت ها با آن دست وپنجه نرم می کنند.

در هر حال امید آن داریم که با حل این موانع، کشور به سمت آرمانهای والای انسانی و الهی تعیین شده در قانون اساسی رفته و با ایجاد شرایط ظهور زیر حاکمیت امام معصوم به کمال مدنظر برسد.

بهروزپیری/خبرنگار

انتهای پیام/

برچسب: 
ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.