تازه ها

پربیننده ترین

1396-11-08 12:01
کد مطلب: 74780
معاون پرورشی آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: تمامی برنامه های پیش بینی شده برای ایام الله دهه فجر با مشارکت مستقیم دانش آموزان اجرا خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از ادیب رسا در نشست خبری کمیته دانش آموزی و فرهنگی دهه فجر انقلاب اسلامی با اصحاب رسانه، برنامه های آموزش و پرورش استان اردبیل در ایام الله دهه فجر، تبیین شد.

مصطفی کافی معاون پرورشی آموزش و پرورش استان اردبیل با تاکید بر لزوم حضور همه جانبه دانش آموزان در برنامه های پیش بینی شده افزود: برنامه های ایام الله دهه فجر در قالب دانش آموز محوری، دانش آموز یاوری و دانش آموز باوری اجرا خواهد شد و این نشان دهنده ی اهمیت حضور و پای کار بودن تمامی دانش آموزان می باشد.

وی با اشاره به اهمیت انتقال فرهنگ انقلاب به نسل آینده برای تربیت جامعه ای فرهیخته، تصریح کرد: از مهمترین اهداف برنامه های دهه فجر می توان به انتقال پیام انقلاب و دستاورد های های آن در همه ابعاد، استفاده از ظرفیت های تشکل های دانش آموزی و اولیا، بازخوانی پیام انقلاب با تاکید بر شعار استقلال آزادی و جمهوری اسلامی و تبیین دستاورد های انقلاب اسلامی در مدارس اشاره کرد.

 

کافی واگذاری امور فرهنگی و هنری را به دانش آموزان از اولویت های مهم اشاره کرد و عنوان کرد: 24 عنوان برنامه برای این ایام مبارک پیش بینی شده است که از مهمترین آنها، نواخته شده زنگ انقلاب در مدارس سراسر استان، همخوانی سرود های انقلابی در مدارس،اجرای تئاتر مدرسه ای با مشارکت دانش آموزان، برگزاری نمایشگاه های عکس و کتاب، برگزاری مسابقات احکام و ... می توان نام برد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.