تازه ها

پربیننده ترین

1396-11-04 09:57
کد مطلب: 74671
دبیر ستاد دهه فجر شهرستان خلخال گفت:120 برنامه فرهنگی ،‌اجتماعی و بصیرتی در ایام دهه فجر در خلخال برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از ازناو ، سید حمدالله نقیب صبح امروز درجلسه کمیته تبلیغات واطلاع رسانی شهرستان خلخال، گفت: بیش از 120 برنامه فرهنگی در ایام الله دهه فجر برگزار خواهد شد.

نقیب اضافه کرد: در برنامه دهه فجر سال 1396 سعی شده که مردم محوری در اولویت برنامه ها باشد و با اولویت ایام الله دهه مبارک فجر برنامه در مناطق شهری و روستایی ومراکز بخش ها انجام شود.

نقیب ضمن قدردانی از زحمات خبرنگاران رسمی شهرستان خلخال در پوشش برنامه های هفته دولت در شهرستان خلخال گفت: انتظار می رود برنامه های سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به صورت چشمگیر و شایسته و در شان مردم انقلابی شهرستان خلخال از رسانه های ملی و خبرگزاری های رسمی انعکاس یابد.

دبیر ستاد دهه فجر شهرستان خلخال گفت:در روز هفتم بهمن ماه که  مصادف با سالگرد اولین شهید انقلاب خلخال، شهید "مظفر عزیزی" است، با حضور مسئولین مزار  این شهید غبار روبی شده و مراسم با حضور در محل شهادت شهید عزیزی در خیابان بیمارستان قدیم خلخال  و دیدار با خانواده ان شهید بزرگوار  در منزل ایشان ادامه می یابد؛ سپس  مراسم گرامیداشت اولین شهید انقلاب خلخال  در مجتمع فرهنگی ارشاد خلخال برگزار خواهد شد.

رئیس کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی خاطر نشان کرد: دستاورد های دولت در شهرستان خلخال در ایام الله دهه فجر در قالب طرح ها و پروژه های عمرانی به بهره برداری خواهد رسید.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.