تازه ها

پربیننده ترین

1396-11-01 13:32
کد مطلب: 74591
رئیس فرودگاه پارس آباد مغان خبر داد؛
برقراری پروازهای ATR به فرودگاه پارس آباد از 22 بهمن
رئیس فرودگاه پارس آباد مغان با اشاره به ورود هواپیمای پسابرجامی به این فرودگاه گفت: به احتمال زیاد بعد از 22 بهمن ماه پروزهاي ATR به پارس آباد برقرار مي شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، سیدپیمان آتش‌زر امروز در گفتگو با خبرنگار آران مغان با اشاره به برقراری پروازهاي فرودگاه پارس‌آباد مغان بعد از چند سال اظهار داشت: در اواسط ماه گذشته شرکت هواپیمایی هما در راستای فعال‌سازی فرودگاه‌های کوچک پرواز آزمایشی با هواپیمای ATR به این فرودگاه انجام داد.

وی با بيان اينكه به احتمال زیاد بعد از 22 بهمن ماه سال جاری ایرا‌ن‌‌ایر پروازهای برنامه‌ای تهران به پارس‌آباد را با هواپیمای ATR برقرار خواهد کرد، گفت: این فرودگاه در حال حاضر هیچ برنامه‌ پروازي ندارد اما با ورود این هواپیما به این فرودگاه می‌تواند یک جمعیت 500 هزار نفری را پوشش دهد.

 رئیس فرودگاه پارس آباد مغان با اشاره به اینکه تا قبل از شروع پروازهای برنامه‌ای ATR به احتمال زیاد چند پرواز چارتری با همین هواپیما به فرودگاه پارس آباد انجام خواهد گرفت، تصريح کرد: زیرساخت‌های این فرودگاه برای هواپیماهای بزرگ‌تر برای توسعه پروازها وجود دارد.

فرودگاه شهرستان پارس آباد با قدمت 44 ساله جزو قدیمی ترین فرودگاه اقماری کشور محسوب مي شود كه در سال ۱۳۵۲ تاسیس و در سال ۱۳۸۱ از شرکت کشت و صنعت مغان منفک و تحویل شرکت مادر تخصصی فرودگاه‌های کشور شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.