تازه ها

پربیننده ترین

1396-11-01 09:58
کد مطلب: 74580
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: حرکت به سوی درآمد زایی و کاهش هزینه های جاری از اولویت های آموزش و پرورش استان اردبیل است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما احمد ناصری مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل در گفتگو با ادیب رسا، با بیان اینکه آموزش و پرورش ترسیم کننده آینده هر مملکتی است و باید در کنار هم مشکلاتی که سر راه این مجموعه وجود دارد را حل کنیم، گفت: حرکت به سوی درآمد زایی و کاهش هزینه های جاری از الویت های آموزش و پرورش استان اردبیل است.

وی عنوان کرد: درآمد آموزش و پرورش استان اردبیل در سال جاری 35 درصد افزایش داشته به طوریکه ، 14 میلیارد تومان موافقت نامه امضا شده است، 60 درصد آن تحقق پیدا کرده است.

ناصری ضمن اشاره به کمبود هایی که در منابع مالی برای آموزش و پرورش وجود دارد، افزود: نباید فقط به منابع محدودی از طرف دولت برای آموزش و پرورش تعیین می شود اتکا کرد به طوریکه آموزش و پرورش استان اردبیل در سال جاری آورده قابل توجهی از طریق فروش خودرو های اقساطی، اجاره سالن های ورزشی و حتی درآمد هنرستان های استان، کسب کرده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با تاکید بر اقدامات انجام گرفته در خصوص معیشت و خدمات رفاهی فرهنگیان استان، تصریح کرد: رقم وام های ضروری افزایش پیدا کرده و در مقابل مدت زمان انتظار برای اعطای این تسهیلات نیز به حداقل رسیده است و در زمینه مراکز رفاهی اقدامات ارزنده ای از قبیل احداث درمانگاه، مراکز تفریحی و سالن های ورزشی در سطح استان صورت گرفته است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.