تازه ها

پربیننده ترین

1396-10-30 16:09
کد مطلب: 74567
دیر کل صدا وسیمای مرکز اردبیل گفت:صدا وسیمای مرکز استان تا نوروز 97 مجهز به دکور هوشمند ولمسی هواشناسی مجهز خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از ازناو علی ملااحمدی عصر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان خلخال که با محوریت اولین شهید انقلاب خلخال برگزار شد، گفت: تا نوروز 97 صدا و سیمای مرکز استان به بستر هوشمند هواشناسی با خرید تجهیزات مونیتور لمس برای اخبار هواشناسی مجهز خواهد شد.

ملااحمدی مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل نیز در سخنانی ضمن اشاره به دغدغه مردم استان اردبیل و شهرستان خلخال در خصوص کم بودن زمان اخبار در شبکه استانی گفت: در تلاش هستیم در آینده از نزدیک یک بخش خبری در ساعت 17 و یک بخش رادیویی ودوبخش تکرار خبر در صبح و رادیو اضافه شود تا رضایتمندی مردم استان جلب شود.

همچنین مدیر کل صدا و سیمای اردبیل  به تلاش معاندان و دشمنان نظام برای تلاش در تضعیف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با همکاری رسانه های معاند اشاره وگفت: دشمنان نمی خواهند و تحمل ندارند که چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی را ببیند و از این رو باید رسانه ملی و استانی با امید بخشی به سطوح مختلف جامعه ، اقتدار این نظام الهی و معنوی را در قالب یک دکترین جامع  به جامعه تزریق کند.

ملا احمدی با اشاره به انتظارات مردم استان از اخبار استانی شبکه سبلان و تقدیر از خبرنگاران صدا و سیما در شهرستان ها گفت: همه 10 شهرستان استان در نگاه مدیران و مجموعه صدا و سیما برابر و سعی شده است از هر گونه حب و بعض پرهیز شود تا عدالت رسانه ای در بخش های مختلف خبری رعایت شود.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل با تقدیر از توجهات استاندار اردبیل و فرماندار خلخال به بحث اعتبارات برای تقویت و تجهیز زیرساخت های خلخال در بحث سیمای دیجیتال گفت: علاوه بر تلاش برای رفع مشکل سیمای دیجیتال خلخال در حوزه فنی ، باقیمانده  28 روستای شهرستان خلخال نیز با اختصاص اعتبارات شهرستانی و صدا و سیما  در آینده ای نزدیک از سیمای دیجیتال برخوردار خواهند شد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل بر ایجاد بانک نخبنگان و کارشناسان و صاحب نظران در معاونت تولید صدا و سیما خبر داد وگفت: در حوزه برنامه های سیاسی ، اجتماعی ، مذهبی و فرهنگی از حضور کارشناسان شهرستان خلخال و جامعه علمی ودانشگاهی خلخال استفاده خواهد شد.

ملااحمدی در بخش پایانی سخنان خود از اضافه شدن بخش صدای مخاطبان و بیان مشکلات مردم از رادیو استان خبر دا

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.