تازه ها

پربیننده ترین

1396-10-30 15:48
کد مطلب: 74566
امام جمعه خلخال گفت:فرهنگ تجلی تفکر لایه های مختلف جامعه است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از ازناو، حجت الاسلام والمسلمین امیر رشتبری در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان خلخال که عصر امروز با حضور مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل در دفتر امام جمعه خلخال و اعضای شورای تامین تشکیل شد گفت: فرهنگ در هر جامعه تجلی تفکر لایه های مختلف جامعه است.

وی افزود: فرهنگ علاوه بر شکل دهنده زندگی انسان ها تاثیرگذار ترین نقش را دارد.

وی با اشاره به اینکه فرهنگ ما در چالش با فرهنگ دیگر جایگاه اسلامی ودینی خود را حفظ کرده، گفت: ملت ایران تنها ملتی هستند که در سخت ترین شرایط ها حافظ فرهنگ خود بوده و در چالش با فرهنگ های دیگر فرهنگ اصیل اسلامی و دینی خود راحفظ کرده اند.

امام جمعه خلخال گفت: مقاومترین فرهنگ بر اساس مطالعه جامعه شناسان و متخصصان امر اجتماع  فرهنگ ایران معرفی شده و باید از این فرهنگ پاسداری کرد.

امام جمعه خلخال به سهم بی نظیر شهرستان خلخال در تلاش برای پایداری انقلاب اسلامی و مبارزات بر علیه رژیم ستم شاهی گفت:شهرستان خلخال اولین شهید انقلاب در استان را تقدیم کرده و پس از آن نیز در طول هشت سال دفاع مقدس 500 شهید و بیشترین شهدای روحانی استان در شهرستان خلخال تقدیم انقلاب اسلامی شده است.

وی افزود:هیچ شهری دردنیا در نجف اشرف و در جوار امام شریف امیر المومنین حضرت علی (ع) مقبره ای ندارد ولی علمای شهید به نام خلخال به شمار 15 تن در آنجا مدفون هستند که جز افتخارات شهرستان خلخال است.

امام جمعه خلخال به انتظارات مردم شهرستان خلخال در خصوص اخبار و تایم کم آن اشاره وگفت: مردم خلخال از صدا و سیمای استان انتظار ویژه دارند و سهم شهرستان خلخال در این خصوص دست یافتنی است.

امام جمعه خلخال با تقدیر از تلاش خبرنگاران صدا و سیمای مرکز اردبیل در شهرستان ها و شهرستان خلخال گفت: چرا باید وضعیت طوری باشد که این زحمتکشان در اداره زندگی خود بدون ساعتی بیمه در طول دوره خدمت خود برای دستمزد خود محتاج ادارات و سازمان های دیگر باشند.

وی از مدیر کل صدا وسیمای مرکز استان خواست تا با بررسی مشکلات خبرنگاران این قشر در  اولویت توجه قرا رگیرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.