تازه ها

پربیننده ترین

1396-10-30 15:29
کد مطلب: 74565
فرماندار خلخال گفت:ما از انتقاد استقبال می کنیم ولی خبرنگاران نیز باید دقت کنند که نقدشان با حب و بعض نباشد و منصفانه و معقولانه رفتار کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از ازناو،فریدون بابایی عصر امروز  در  جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان خلخال با اشاره به خبر پخش شده از شبکه استانی سبلان در خصوص مشکلات بخش خورش رستم توسط رابط خبری صدا و سیما در هشجین گفت: ما از انتقاد استقبال می کنیم ولی خبرنگاران نیز باید دقت کنند که نقدشان با حب و بعض نباشد و منصفانه و معقولانه رفتار کنند.

وی با اشاره به غیر واقعی بودن بعضی از تصاویر پخش شده در خبر مشکلات بخش خورش رستم  و تصاویر روستاها و جاده حاضر از مدیر کل صدا وسیما ی استان اردبیل خواست تا ضمن بررسی این گزارش خبری  نتیجه لازم را اعلام کند.

فرماندار خلخال گفت: در بخش شاهرود ما روستایی با اسم لرد داریم که بیش از 3400 نفر جمعیت دارد و هنوز آبرسانی آن افتتاح نشده، آنوقت روستای پیشگمان در خورش رستم با 10 خانوار ساکن  در این خبر مطرح شده که البته طرح های آبرسانی در کل شهرستان خلخال در الویت پیگیری دولت بوده ولی محرومیتی که در این تصاویر خبری مشاهده شد نه تنها واقعیت نداشت بلکه چهره دیگری از شهرستان خلخال را به نمایش گذاشت.

فرماندار خلخال گفت: ما انتقاد را قبول داریم و مردم حق انتقاد دارند و ما دوست داریم اصحاب رسانه در کنار ما و در حضور ما  پاسخ و مشکلات مردم را دریافت وما همانجا اگر پاسخ داشتیم که پاسخ خواهیم داد و پاسخ هم نداشتیم باز به مردم خواهیم گفت که کاری انجام نشده است.

فرماندار خلخال اضافه کرد: ما در کشور مشکل داریم و این مشکلات قابل کتمان نیست .

بابایی با اشاره به وجود بیش از 300 پروژه ارثی از گذشته برای دولت در شهرستان خلخال گفت: با اعتبارات جاری این پروژه ها 10 تا 15 سال طول می کشد که به سرانجام برسد ولی با ملاقات حضوری با برنامه و بودجه استان پیگیری لازم برای حل مشکلات مردم در تمامی مناطق شهرستان خلخال انجام شده است.

وی افزود: راه 13 کیلومتری هشجین که در خبر مطرح شده در گذشته بدون کارشناسی و بدون مطالعه به لحاظ شرایط زمانی و فشار بر روی مسئولین کار شده که اکنون هم پروژه نیمه تمام مانده و هم مطالبات پیمانکار.

وی افزود: در این گونه موارد خبرنگاران حتما با کسب اطلاع از موضوع پروژه ها در اطلاع رسانی همکاری لازم را با فرماندرای شهرستان داشته باشند.

فرماندار خلخال از پوشش خبری و رسانه ای  هفت محرم از صدا و سیمای مرکز استان تقدیر کرد.

انتهای پیام / خلخال

 

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.