تازه ها

پربیننده ترین

امام جمعه مشگین‌شهر گفت: اعتماد به جوانان موفقیت به دنبال دارد لذا در عصر حاضر نیز باید به جوانان اعتماد کنیم همانطور که این اعتماد موجب شده است در عرصه‌های علمی به موفقیت چشمگیری دست یابیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از سفیرمشکین، صبح امروز یادواره شهدای انقلاب اسلامی شهرستان مشگین‌شهر که در اوایل انقلاب به شهادت رسیده بودند در مسجد امیرالمومنین (ع) شهرستان برگزار شد.

در این یادواره حجت الاسلام رضا باوقار امام جمعه مشگین‌شهر با بیان اینکه در آستانه چهلمین سالگردپیروزی انقلاب اسلامی یاد و خاطره شهدای انقلاب گرامی‌داشته می‌شود، گفت: در طول پیروزی انقلاب اسلامی ولی امر مسلمین بر انقلابی بودن و انقلابی ماندن که مهمترین توصیه‌های رهبری است تاکید کرده است لذا باید این امر مهم مورد توجه مردم و مسئولان قرار گیرد.

وی افزود: انقلاب اسلامی بیش از 23 هزار شهید تقدیم انقلاب کرده و همچنان شهید می‌دهد تا این انقلاب اسلامی حفظ شود و اهداف و آرمان‌های خود را دنبال کند.

امام جمعه مشگین شهر تاکید کرد: برای حفظ این انقلاب بهای سنگینی پرداخت شده است که باید به آن پایبند باشیم و در جهت حفظ آن نهایت تلاش خود را داشته باشیم.

 امام جمعه مشگین‌شهر به تشریح معیارها و شاخصه‌های انقلابیگری پرداخت و گفت: انقلاب اسلامی شجره طیبه‌ای است که در سایه ایمان به خدا محقق شده است تا حق زنده بماند لذا ایستادگی و ثبات در اصول و باورهای دینی و ولایت فقیه از شاخصه‌های انقلابیگری است.

وی ادامه داد: مبارزه با استکبار جزء اصول دین است که باید در کنار ایمان با استکبار و ظلم مبارزه شود تا حق مستضعفین پایمان نشود.

باوقار خاطر نشان کرد: احترام به حقوق مردم یکی دیگر از شاخصه‌های انقلابیگری است که شهدای انقلاب اسلامی برای حفظ آن جان داده‌اند و امروز وظیفه ماست که این انقلاب را حفظ کنیم.

وی گفت: در طول انقلاب اسلامی خصوصاً هشت سال دفاع مقدس ثابت کرده‌است که اعتماد به جوانان موفقیت به دنبال دارد لذا در عصر حاضر نیز باید به جوانان اعتماد کنیم همانطور که این اعتماد موجب شده است در عرصه‌های علمی به موفقیت چشمگیری دست یابیم.

امام جمعه مشگین شهر خاطر نشان کرد: در جمهوری اسلامی ایران هر وقت نظام به کمک مردم نیازمند بود مردم با جان و دل پای کار امدند تا این انقلاب پایدار بماند لذا مسئولان باید قدردان این ملت باشند که همواره گوش به فرمان ولی امر مسلمین هستند لذا مسئولان اگر از مردم غافل شوند دشمن نفوذ خواهد کرد.

به گزارش سفیرمشکین، شهرستان مشگین‌شهر هشت شهید انقلاب دارد که در اوایل انقلاب به دست طاغوت به شهادت رسیده‌اند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.