تازه ها

پربیننده ترین

1396-10-29 15:23
کد مطلب: 74546
نایب‌ رئیس کمیسیون تلفیق بودجه مطرح کرد:
پیش بینی ۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل فاضلاب نمین
پیش بینی ۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل فاضلاب نمین
نایب‌ رئیس کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی از پیش بینی 10 میلیارد تومان اعتبار در بودجه سال 97 برای تکمیل فاضلاب نمین خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از شکوه فرهنگ، محمد فیضی امروز در خطبه‌های قبل از نماز جمعه شهر نمین اظهار کرد: مشکلات فاضلاب شهرها یکی دلایل مهم مراجعه شهروندان به نمایندگان است.

 

نایب‌ رئیس کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی در این رابطه ادامه داد: ۲۷.۵ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه فاضلاب اردبیل در نظر گرفته شده است و با این اعتبار می‌توان ۴۵ کیلومتر فاضلاب را تقویت کرد و به همین دلیل ضروری است مسئولان استانی نسبت به جذب مشارکت کننده تمام تلاش خود را انجام دهند.

 

فیضی اضافه کرد: با تلاش و پیگیری، ۱۰ میلیارد تومان اعتبار نیز برای تکمیل فاضلاب نمین در بودجه سال 97 پیش‌بینی شده است و مسئولان باید با جذب مشارکت کننده زمینه استفاده از این اعتبار را فراهم سازند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه هزار میلیار تومان اسناد خزانه جهت نوسازی در بودجه مدارس پیش بینی شده است گفت: واحد های آموزش و پرورش در صورت رعایت الگوی مصرف از پرداخت هزینه مصرف آب، برق و گاز معاف می شوند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.