تازه ها

پربیننده ترین

1396-10-29 14:15
کد مطلب: 74541
امام جمعه مشگین‌شهر گفت: مدعیان حقوق بشر خود ناقض حقوق بشر هستندکه مجامع اسلامی باید این ادعای دروغین غرب را رسوا و دروغ پردازی‌های استکبار را برملا کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از سفیرمشکین، حجت الاسلام رضا باوقار امام جمعه مشگین‌شهر در خطبه‌های نماز جمعه 29 دی ماه با اشاره به دیدار مهمانان سیزدهمین اجلاس بین المجالس کشورهای اسلامی با رهبر انقلاب اسلامی گفت: در این دیدار مقام معظم رهبری مهمترین مسائل کشورهای اسلامی را مطرح و بر لزوم توجه به آن تاکید کرد.

 

وی افزود:  جهان اسلام نباید از مهمترین مسائل خود غافل شوند چرا که در صورت غفلت جهان اسلام دچار مشکل شده و زمینه پیش روی دشمن در کشورهای اسلامی فراهم می‌شود لذا باید در مقابل دشمن ایستاد تا دشمن بیش از این جنایات خود را گسترش ندهد.

 

وی تاکید کرد: همانطور که دشمن در جنگ‌های سخت با شکست مواجه شده در جنگ نرم نیز قطعاً با شکست مواجه خواهد شد لذا در صورتی که ملت‌های مسلمان آگاه باشند  دشمن را با شکست مواجه خواهند ساخت.

 

امام جمعه مشگین‌شهر با اشاره به ادعای دروغین حقوق بشر آمریکایی گفت: مدعیان حقوق بشر خود ناقض حقوق بشر هستندکه مجامع اسلامی باید این ادعای دروغین غرب را رسوا و دروغ پردازی‌های استکبار را برملا کند و حکام خائن و جنایتکار را برای مردم معرفی کنند تا مردم در مقابل انان جبهه‌گیری مناسب داشته باشند.

مطالبات مردمی باید در عمل پاسخ داده شود

وی افزود: کشورهای اسلامی باید در بحث علمی جنبش علمی مضاعف داشته باشند که در این راستا ایران اسلامی الگوی جهان اسلام است تا با وحدت و انسجام و توجه به ندای ولی امر مسلمین در مقابل دشمنان اسلام ایستادگی کرد.

 

حجت الاسلام باوقار در سخنانی دیگر با اشاره به مطالبات رهبری از مردم و مسئولین گفت: مقام معظم رهبری در سخنان اخیر خود 8 مطالبه از مسئولان داشته که از جمله این مطالبات می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد؛مطالبات مردمی باید در عمل پاسخ داده شود، توجه به دشمنی دشمنان اسلام، غافل نشدن از ضعف‌های داخلی، دفاع از حقوق ملت ایران خصوصاً مستضعفین، تمرکز در حل مشکلات معیشتی مردم با تدبیر، همدل و همزبان لودن مسئولان، معیار تسلیم شدن در مقابل قانون، توجه به مسائل اشتغال و تولید که در این خصوص بیشتر شاهد شعار مسئولان هستیم و در عمل چیزی مشاهده نشده است.

 

وی همچنین مطالبات رهبر انقلاب از مردم را چنین بیان کرد: عدم باور شایعات دشمن که منجر به سوء استفاده می‌شود، ملت ایران بداند که مسئولان در حد توان تلاش می‌کنند لذا باید با مسئولان همراه شد هر چند که ضعف‌هایی نیز وجود دارد، رهبری انقلاب به مشکلات مردم به صورت کامل آگاه است و تذکرات لازم را به مسئولان امر داده است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.