تازه ها

پربیننده ترین

1396-10-28 15:34
کد مطلب: 74531
در کمیته ورزش دهه فجر شهرستان خلخال مطرح شد؛
برگزاری 40 برنامه فرهنگی و ورزشی در دهه فجر در خلخال
مسئول کمیته ورزش دهه فجر شهرستان خلخال گفت: 40 برنامه فرهنگی و ورزشی در ایام الله دهه مبارک فجر برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از ازناو، سید ناصر میرمرسلی رئیس اداره ورزش وجوانان عصر امروز در جلسه کمیته ورزش دهه فجر شهرستان خلخال ضمن اشاره به عضویت اداره ورزش وجوانان به عنوان یکی از کمیته های 17 گانه دهه فجر شهرستان خلخال در برگزاری برنامه ها ایام الله دهه فجر گفت: بیش از 40 برنامه فرهنگی و ورزشی  در سطح شهرستان خلخال برگزار می شود.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید مظفر عزیزی اولین شهید انقلاب خلخال گفت: حضور گسترده ورزشکاران در راهپیمایی22 از محورهای مهم برنامه های اداره ورزش و جوانان و کمیته ورزش شهرستان خلخال در دهه فجر است.

میرمرسلی از برگزاری جشنواره مسابقات ورزشی کارکنان ادارات در دهه فجر خبر داد وگفت: این مسابقات ورزشی در نه سالن ورزشی برگزار خواهد شد.

رئیس کمیته ورزش دهه فجر خلخال ضمن تقدیر از صدا و سیما و ایرنا و سایت ازناو در پوشش اخبار ورزشی شهرستان خلخال به عنوان رسانه های حاضر در شهرستان گفت: در صورت موافقت وا خذ مجوز از پلیس  رژه موتورسواران موتور های بالای 250 سی سی وکراس را در خلخال خواهیم داشت.

 

وی ازبرگزاری صعود سراسری به قله عجم در ایام الله دهه فجر با حضور کوهنوردان کشوری خبر داد وگفت: امسال بیشترین میزبانی مسابقات در 6 رشته ورزشی در خلخال بوده که  اسکان از ورزشکاران را اداره آموزش و پرورش بر دوش داشته و باتوجه به  میزبانی خلخال  در بحث اسکان با همکاری آموزش و پرورش تمامی خوابگاه های دانش آموزی در اختیار ورزشکاران شهرستان ها واستان های دیگر قرار گرفته است که جای قدردانی دارد.

وی ازبرگزاری مسابقات ورزشی وانجام تست جسمانی کارکنان ادارات و مسابقات دارت و طنابکشی با حضور کارکنان ادارات در سالن ورزشی نه دی سپاه پاسداران در روز 12 بهمن ماه در ساعت 7:30 دقیقه صبح خبر داد.

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.