تازه ها

پربیننده ترین

1396-10-27 20:01
کد مطلب: 74515
فرماندار خلخال از بهره برداری 68 پروژه و طرح اقتصادی و عمرانی در دهه مبارک فجر امسال در خلخال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل ازازناو، فریدون بابایی  امشب در نشست با خبرنگاران گفت: 68 پروژه و طرح عمرانی واقتصادی در شهرستان خلخال با اعتبار صرف شده بالغ بر 40 میلیارد تومان در دهه مبارک فجر در سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به بهره برداری می رسد.

رئیس ستاد دهه فجر شهرستان خلخال گفت:  پروژه های افتتاحی دهه فجر امسال خلخال شامل واحد فراوری سنگ، کارخانه الماس فوم، گلخانه پرورش گل رز هلندی، جایگاه سوخت و پمپ بنزین، کلینیک تخصصی شفا دانشگاه علوم پزشکی خلخال، سالن آمفی تئائر دیجیتال دانشگاه آزاد است که در سفر استاندار اردبیل این پروژه ها تقدیم مردم ولایت مدار و انقلابی شهرستان خلخال خواهد شد .

فرماندار خلخال گفت: بیش از یکصد برنامه فرهنگی ، هنری ، بصیرتی در ایام الله دهه فجر با مشارکت دستگاه ها و دهیاری ها ، پایگاه های مقاومت بسیج و با حضور گسترده و خودجوش مردم در روستاها وشهرهای شهرستان خلخال برگزار خواهد شد.

وی با تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: از شاخص ترین برنامه ها در این دهه، ویژه برنامه سالگرد اولین شهید انقلاب خلخال شهید مظفری عزیزی است که امسال در شان این شهید بزرگوار انقلاب برگزار می شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.