تازه ها

پربیننده ترین

1396-10-26 12:26
کد مطلب: 74476
فعالیت ۲۲ روحانی در شهرستان بیله سوار / روحانیون در روستاها بسیار موفق عمل کرده اند
مسئول اداره تبلیغات اسلامی بیله سوار گفت: مشکل خاصی در خصوص فعالیت های فرهنگی و تبلیغی در این شهرستان وجود ندارد و روحانیونی که در روستاها خدمت می‌کنند بسیار موفق عمل کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل ازصبح مغان، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بیله سوار از فعالیت ۲۲ مبلغ و مبلغه در مناطق مختلف شهرستان های بیله سوار و جعفرآباد خبر داد .

حجت‌ الاسلام فاضل بهشتی، مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بیله سوار از فعالیت ۱۸ روحانی مستقر و طرح هجرت در سطح روستاهای این شهرستان خبر داد و گفت: سعی داریم برنامه های تبلیغی را در مناطق مختلف این شهرستان افزایش دهیم.
حجت‌الاسلام بهشتی عنوان کرد: این روحانیون پیام رسانانی هستند که پیام الهی و سیره و سنت رهبران دینی و فرهنگ و معارف اسلامی را به مردم می رسانند.
وی گفت: به منظور بهره‌مندی از شبکه تبلیغی گسترده در روستاها و به دنبال ترویج ارزش‌های الهی و گسترش مبانی دینی در جامعه، ۲۲ روحانی تحت پوشش این اداره مشغول فعالیت هستند.
مسئول اداره تبلیغات اسلامی بیله سوار تصریح کرد: این مبلغین در مناطق روستایی و شهری و نقاط محروم شهرستان برای تبلیغ دین اسلام فعالیت می‌کنند و انشاالله تلاش داریم تا این تعداد را افزایش دهیم.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر مشکل خاصی در خصوص فعالیت های فرهنگی و تبلیغی در این شهرستان وجود ندارد یادآور شد: تعدادی از روحانیون در خانه های عالم در روستاها خدمت می‌کنند که بسیار موفق عمل کرده اند و تعدادی از روحانیون در شهر خدمت می‌کنند که از جمله فعالتهای آنان برگزاری نمازهای جماعت، جلسات سخنرانی، گفتمان های دینی، جلسات پاسخ به احکام دینی، قرائت و تفسیر قرآن و... است

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.