تازه ها

پربیننده ترین

1396-10-21 13:39
کد مطلب: 74345
فرمانده بسیج عشایری استان اردبیل خبر داد؛
توزیع 90 چشمه سرویس بهداشتی سیار به عشایر اصلاندوز+تصاویر
فرمانده بسیج عشایری استان اردبیل از توزیع بیش از 90 چشمه سرویس بهداشتی سیار به عشایر کوچروی اصلاندوز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از ارس تبار،سرهنگ"حسین حسین زاده" امروز از توزیع تعداد 90 چشمه سرویس بهداشتی سیار توسط قرارگاه مرکزی محرومیت زدایی سپاه و سازمان بسیج جامعه عشایری کشور به عشایر اصلاندوز خبر داد و یکی از طرحهای محرومیت زدایی و خدمات رسانی را ساخت و توزیع سرویسهای بهداشتی ویژه عشایر کوچرو دانست.

فرمانده ناحیه عشایری اصلاندوز در حاشیه توزیع این بسته ها در محل حوزه بعثت با معتمدین ایلات عشایر نیز دیدار و با آنها گفت و گو کرد و نحوه نصب و راه اندازی سرویس بهداشتی سیار به عشاير آموزش داده شد.

به گزارش ارس تبار،"سردار علی پاشا محمدی" مسئول سازمان بسیج عشایری کشور تیرماه امسال از اهدای بیش از 2500 چشمه سرویس بهداشتی سیار توسط سازمان بسیج عشایری به جامعه عشایر کشور خبر داد و ارزش ریالی هر کدام از این چشمه ها را بالغ بر 3 میلیون ریال دانست.

وی تصریح کرد: در سال 1395 موفق به ساخت و توزیع 1250 چشمه سرویس بهداشتی بین عشایر کوچرو در اقصی نقاط کشور شدیم که خوشبختانه رضایت مندی خوبی را در بین مردان و زنان عشایر برجای گذاشتیم.

مسئول سازمان بسیج عشایری کشور گفت:سازمان بسیج عشایری کشور در تعامل با قرارگاه محرومیت زدایی سپاه و در راستای خدمت رسانی به مردم شریف جامعه عشایری کشور طرح های مشترکی را در دست اجرا دارد که از سال گذشته تا به امسال بعضی از طرح ها عملیاتی شده و بقیه طرح ها در دست اقدام و اجرا است.

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.