تازه ها

پربیننده ترین

1396-10-21 07:01
کد مطلب: 74332
مطالبه مردمی از مسئولین شهرستان خلخال؛
شهرستان خلخال فاقد مرکز معاینات خودروهای گازسوز است
صاحبان خودروهای گازسوز در خلخال مجبورند، با طی مسافت بیش از 100 کیلومتر به شهرستان اردبیل یا انزلی برای اخذ معاینه فنی مراجعه کنند که این روند علاوه بر هزینه برای شهروندان خلخال حتی تا دو تا سه روز معطلی در پی دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل ازازناو ، هر چند شهرستان خلخال دارای مرکز معاینه فنی مجهز خودروهای بنزینی در جاده خلخال به اسالم است ولی یکی از مطالبات به حق و خواسته مردم خلخال توجه مسئولین به نبود مرکز معاینات فنی خودروهای گازسوز است.

در حال حاضر بیشترین خودروهای خطوط عمومی و تاکسیرانی شهر خلخال و برون شهری مجهز به سیستم دوگانه سوز است ولی برای اخذ معاینه فنی یکساله در کنار بیمه خودرها مرکزی وجود ندارد.

صاحبان خودروهای گازسوز مجبورند دوبار مراجعه به مراکز معاینه فنی را به جان خریده وبا طی مسافت بیش از 100 کیلومتر به شهرستان اردبیل یا انزلی برای اخذ معاینه فنی مراجعه کنند که این روند حتی تا دو تا سه روز معطلی و هزینه برای شهروندان خلخال را دارد.

در حال حاضر نیز که بیشترین تولید کارخانه های خودروسازی بر رویکرد تولید خودروهای گازسوز است  این مشکل بیشتر به چشم می خورد.

به گزارش ازناو ، اگر این مرکز با همت مسئولین در شهرستان خلخال ایجاد شود بیشتر هزینه های اضافی همچون سوخت و نگرانی و خطرهای مسیر رفت و برگشت برای معاینات و جرائم رانندگی به خاطر نبود معاینه خودروهای دو گانه سوز در جیب مردم خواهد ماند.

مردم خلخال با رضایتمندی از خدمات مرکز معاینه فنی " هادی" شهرستان خلخال اظهار داشتند: در همین مرکز امکان استقرار این مرکز معاینه وجود دارد و علاوه بر ایجاد یک بستر اشتغال برای جوانان با تاسیس این مرکز  یکی از مهمترین نیازهای شهروندان خلخال رفع خواهدشد.

به گزارش ازناو ، به خاطر نبود مرکز معاینات فنی دو گانه سوز در شهرستان خلخال و سایر شهرستان ها در اردبیل  در روزهای باقیمانده سال شاهد شلوغی مراکز فنی معاینات خودرو در مرکز استان خواهیم بود.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.