تازه ها

پربیننده ترین

1396-10-20 13:19
کد مطلب: 74321
رئیس کارگروه اشتغال فراگیر شهرستان مشگین‌شهر گفت: بیش از 400 میلیارد ریال برای پرداخت تسهیلات ارزان قیمت برای اشتغال فراگیر به این شهرستان ابلاغ شده که برای 111 طرح با اشتغال جدید 675 نفر و تثبیت اشتغال 172 نفر پرداخت می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از سفیرمشکین، میرعلی رحیمی زاد رئیس کارگروه اشتغال فراگیر شهرستان مشگین‌شهر امروز در جریان بازدید سر زده از بانک‌های عامل با تاکید بر اهمیت اشتغال آفرینی و تکریم مراجعه کنندگان و تامین اعتبار اشتغال فراگیر توسط دولت گفت: بانک‌ها موظف هستند ظرف پانزده روز نسبت به تعیین تکلیف و پرداخت تسهیلات از محل اشتغال فراگیر به معرفی شدگان طرح‌های زود بازده و مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) اقدام و گزارش خود را سریعاً به فرمانداری ارسال کنند.

وی با بیان اینکه اعتبار مربوط به اشتغال فراگیر به کلیه بانک های عامل ابلاغ شده اظهار داشت: بانک‌ها سعی کنند نقش خود را در این پروسه به خوبی ایفا و نسبت به پاسخ گویی سریع و شفاف به مراجعین اقدام کنند.

 رحیمی زاد خاطر نشان کرد: بیش از 400 میلیارد ریال برای پرداخت تسهیلات ارزان قیمت برای اشتغال فراگیر به این شهرستان ابلاغ شده که بانک‌های عامل در پرداخت تسهیلات سرعت عمل بیشتری داشته باشند.

 

وی ادامه داد: از مجموع مصوبات نه  کمیته فنی  شهرستان مشکین شهر تعداد 111 طرح با اشتغال جدید 675 نفر و تثبیت اشتغال 172 نفر به تصویب رسیده و جهت دریافت وام کم بهره به بانک های عامل معرفی شده اند.

 

 رئیس کارگروه اشتغال فراگیر شهرستان مشگین‌شهر گفت: دولت تمام تلاش خود را در جهت اشتغالزایی انجام می‌دهد به طوری که در بودجه سال 97 در بحث اشتغال عنایت ویژه‌ای نیز داشته و توسعه دولت را محدود کرده است.

 

وی تصریح کرد: کارآفرینان برای استفاده از صندوق توسعه ملی هیچ محدودیتی وجود ندارد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.