تازه ها

پربیننده ترین

1396-10-19 10:42
کد مطلب: 74279
مدیرکل اموزش و پرورش استان اردبیل گفت: با اتکا به اعتبارات و بودجه هایی که تخصیص پیدا می کند، دستیابی به اهداف مورد نظر بسیار دشوار خواهد بود و برون رفت از مشکلات و محدودیت های مالی با کمک های والدین به مدارس محقق می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از ادیب رسا احمد ناصری مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل در کارگروه مشارکت های مردمی، با بیان اینکه در حدود 150 هزار دانش آموز در سطح استان در مدارس غیر دولتی تحصیل می کنند، عنوان کرد: با اتکا به اعتبارات و بودجه هایی که تخصیص پیدا می کند، دستیابی به اهداف مورد نظر بسیار دشوار خواهد بود و برون رفت از مشکلات و محدودیت های مالی با کمک های والدین به مدارس محقق می شود.

وی افزود: من از همین جا اعلام می کنم هر شهروندی اگر آموزش و پرورش با کیفیت می خواهد، هر چقدر که می تواند به مدرسه ای که فرزندانشان در آن جا درس می خوانند کمک بکند.

ناصری با تاکید بر اختیاری بودن کمک به مدارس از سوی خانواده ها، تصریح کرد:  ما در  مدارس دولتی از مردم کمک خواستیم و مردم هم به درخواست ما پاسخ مثبت دادند، البته از مدیران مدارس خواهش کردیم که هیچ کسی به اجبار پولی از کسی نگیرد.  ممکن است گاهی شکل ظاهر اجبار نباشد ولی افراد  عملا در شرایطی قرار گیرند که مجبور به پرداخت هزینه ای در قبال مدرسه شوند که  ما به جد با این پدیده مقابله خواهیم کرد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.