تازه ها

پربیننده ترین

1396-10-18 10:59
کد مطلب: 74251
اعتراضات، مطالبات بحق و بجای مردم و در ادامه ایجاد ناامنی، آشوب و اغتشاش توسط ضد انقلاب و سوء استفاده از این مطالبات اخیر، زنگ خطری جدی بود تا از حوادث اخیر درس گرفته و به سرعت به دنبال علاج حادثه بعدی قبل از وقوع رفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از آذرسلام، اعتراضات، مطالبات به حق و بجای مردم و در ادامه ایجاد ناامنی، آشوب و اغتشاش توسط ضد انقلاب و سوء استفاده از این مطالبات اخیر، زنگ خطری جدی بود تا از حوادث اخیر درس گرفته و به سرعت به دنبال علاج حادثه بعدی قبل از وقوع رفت.

با وجود همه مشکلات داخلی قابل حل و علاج؛ ملت در مقابل همه فشارهای سیاسی- اقتصادی آمریکا ایستادگی کرده و در میدان مردانگی بازهم جان گران را تقدیم این نظام کرده و می کنند که مهار گروهک تکفیری در سوریه و عراق و تحمل فشارهای تحریم از این نمونه است و شهدای زیادی با نام مدافعان حرم تقدیم اسلام و مرزهای فکری و سرزمینی انقلاب و مکتب اهل بیت(ع) شده است.

بی شک همه اذعان داریم که ملت ایران در تمام صحنه های حساس به داد انقلاب رسیده و دندان طمع دشمن را کشیده است.

رابطه بین دولت و ملت باید دو طرفه و یاریگر هم باشد .سنگ بنای این نظام به ید بیضای امام راحل بنا شده است و در صیانت از آن خون های زیادی از اول انقلاب پای آن ریخته شده است بنابراین مردم مسلمان و شجاع ایران انتظاری در خور از مسئولان خود دارند.

جایی که اکنون وجود تعارضها و تضادها بشدت به باور مردم همیشه در صحنه انقلاب، شک و لطمه وارد ساخته است از آن جمله؛ بیکاری جوانان در برابر استخدام پارتی، اختلاس های شوکه کننده در قبال درآمدهای پایین، برداشت و متواری شدن وام های شوکه کننده در قبال شرایط خسته کننده وام های ناچیز،  فقر و تنگ دستی قدرت مالی و اظهارات متناقض مجریان در خدمت به مردم و عمل به عکس آن، معرفی سرمایه ملی کسانی که مختار در تعیین حقوق خود بوده اند! و کلماتی مانند مصیبت عظمی خواندن یارانه ناچیز مردمی و قص علی هذا ..موجب ضربه به باور مردم در حمایت از انقلاب می شود.بنابراین مصادیقی که گفته شد به جد تهدید و آسیب زا است.

اکنون مردم همچنان حامی نظام مقدس جمهوری اسلامی - انقلاب – رهبری معظم انقلاب - آرمان امام و شهدا و چشم انداز بلند انقلاب هستند وگرنه تقدیم این همه شهید مظلوم مدافعان حرم از هر سطوح و نیز حضور در صحنه ها و راهپیمایی های سراسری در لحظات حساس و شرایط بحرانی انجام نمی شد.در قبال این صداقت و وفاداری ملت؛ قوای سه گانه و بخصوص دولت مستقر به فکر رفاه و توسعه و تعالی همه جانبه ملت باید باشد.

متاسفانه لطمه عملکرد منفی و بی توجهی به مشکلات مردم، حیف و میل و چپاول کشور توسط عده ای خائن متوجه کلیت نظام می شود.

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.