تازه ها

پربیننده ترین

1396-10-17 14:50
کد مطلب: 74238
در پی اقدامات خرابکارانه آشوب گران فتنه گر،کمپین"من یک بسیجی ام"توسط دانش آموزان اصلاندوز راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از ارس تبار،بدنبال اهانت های چند روز اخیر اغتشاش گران در برخی از شهرهای کشور به مقدسات نظام،پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و بسیج،مراسم راهپیمایی بر علیه آشوبگران فتنه گر روزهای گذشته با حضور پرشکوه و دشمن شکن مردم و مسئولان در سراسر میهن اسلامی برگزار شد.

دشمنان قسم‌خورده و دیرینه ایران در صددند تا از هر دری برای اتهام زنی و تخریب سپاه و بسیج در میان مجامع جهانی وارد شوند.حضور دشمن در عرصه جنگ نرم بیشتر به این خاطر است که قصد دارد روحیه بسیجی و مقاومت را از ملت ایران و جوانان بگیرد که برای مقابله با این دسیسه دشمن باید بصیرت را سرلوحه کارهایمان قرار دهیم.

بسیجیان در ۸ سال دفاع مقدس و بعد از آن تا کنون همواره با ایستادگی و ایثار درپایبندی به اسلام، انقلاب و ولایت فقیه کوتاه نیامده و با حضور پررنگ در تمامی صحنه‌ها در راستای مبارزه با دشمنان و در رأس آنها استکبار جهانی و صهیونیست ها گام برداشته است.

در این باره قشرهای مختلف مردم با صدور بیانیه ها،راه اندازی کمپین و پیامهایی اقدامات ساختار شکنانه برخی افراد فرصت طلب داخلی و خارجی و معاندین نظام را بشدت محکوم کردند.

دانش آموزان مدارس پسرانه و دخترانه شهر اصلاندوز نیز به نوبه خود با راه اندازی کمپین"من یک بسیجی ام"اقدامات خرابکارانه فتنه گران آمریکایی صهیونیستی را محکوم کردند.

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.