تازه ها

پربیننده ترین

1396-10-17 13:26
کد مطلب: 74235
معاون فرماندار مشگین‌شهر با تاکید بر اینکه برنامه‌های دهه فجر باید متفاوت‌تر از سال‌های گذشته باشد، گفت: کمیته‌های تخصصی دهه فجر طبق سنوات گذشته مشخص و برنامه‌های خود را تا پایان ماه جهت برنامه‌ریزی و اجرا به فرمانداری شهرستان اعلام می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از سفیرمشکین، جلسه پشتیبانی و هماهنگی برنامه‌های دهه مبارک فجر با حضور جمعی از مسئولان شهرستان در محل فرمانداری مشگین‌شهر برگزار شد.

در این جلسه ولی قاسمی معاون فرماندار مشگین‌شهر با بیان اینکه دهه مبارک فجر باید متفاوت تر از سال‌های گذشته برگزار شود، گفت: مردم در دهه فجر سال جاری بار دیگر با امام راحل، شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و ... تجدید بیعت خواهند کرد.

در این جلسه کمیته‌های تخصصی دهه فجر طبق سنوات گذشته مشخص و برنامه‌های خود تا پایان ماه جهت برنامه‌ریزی و اجرا به فرمانداری شهرستان اعلام می‌کنند.

قاسمی در بخشی از سخنان خود در این جلسه با اشاره به حوادث اخیر در کشور گفت: استکبار جهانی بعد از شکست‌های متعدد در منطقه، منافع خود را در خطر دید و با توطئه‌های مختلفی همچون تحریم و ایجاد اختلاف و درگیری در بین ملت ایران تلاش کرد تا اهداف خود را به شیوه‌های مختلف دنبال کند که خوشبختانه با برخورد تند ملت ایران مواجه شد؛ با این وجود  نباید از دشمن غافل شد چرا که هر زمان امکان توطئه بر این کشور وجود دارد چرا که دشمنی دشمنان اسلام با جمهوری اسلامی ایران پایانی ندارد.

وی افزود: در سال‌های اخیر شاهد به وجود آمدن داعش در منطقه بودیم تا چهره اسلام را در دنیا خشن نشان دهند، هر چند که داعش در عراق و سوریه بود اما مهمترین هدف و مقصد آن‌ها جمهوری اسلامی ایران بود که با هوشیاری و درایت مقام معظم رهبری و رزمندگان مدافع حرم داعش از منطقه پاکسازی شد.

معاون فرماندار گفت: بعد از ریشه کنی داعش در منطقه، دشمنان اسلام با ماهیتی دیگر وارد میدان شدند تا با تبلیغات منفی و جنگ روانی اهداف شوم خود را دنبال کنند .

وی تصریح کرد: پیگیری مطالبات مردم حق ملت ایران است و در قانون اساسی نیز به آن اشاره شده است اما بحث اعتراض با اغتشاش متفاوت است به طوری که در صورت اعتراض مسالمت آمیز مسئولان باید پاسخگو باشند.

قاسمی در خصوص افزایش قیمت‌ها گفت: افزایش قیمت در خصوص برخی از کالاها امری طبیعی است اما این افزایش قیمت نباید بهانه‌ای به دست دشمن افتد تا از این فرصت نهایت استفاده را بکنند.

قاسمی گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در طول سال‌های متعدد بحث اقتصاد مقاومتی را مطرح کرده و خواستار توجه به این امر مهم کرده بود چرا که در وضعیت کنونی کشور دشمن از طریق مسائل اقتصاد در تلاش است این کشور را به زانو در آورد.

 

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.