تازه ها

پربیننده ترین

1396-10-17 12:50
کد مطلب: 74234
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نیر خبر داد:
افزایش 337 درصدی کشفیات مواد مخدر در نیر
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نیر گفت: در9 ماهه نخست سالجاری در بحث کشفیات مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته 337 درصد افزایش داشتیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل ازنیرمیز؛عادل منیر فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نیر در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان نیر که صبح امروز در محل فرمانداری تشکیل شده بود،  با ارائه گزارشی از عملکرد 9 ماهه این نیرو در شهرستان تصریح کرد: در 9 ماهه نخست سالجاری در بحث کشفیات مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته 337 درصد افزایش داشتیم.

وی افزود: در9 ماهه نخست سالجاری 102 نفر دربحث مواد مخدر دستگیر شدند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 82 درصد افزایش عملکرد در بحث دستگیری داشتیم.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نیر ‏تصریح کرد: در 9 ماهه نخست سالجاری در بحث توقیف خودرو و موتورسیکلت در امر مبارزه با مواد مخدر 33دستگاه توقیف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 250 درصد افزایش عملکرد داشتیم.

وی بیان کرد: یکی از مولفه‌های مهم نیروی انتظامی شهرستان نیر مبارزه جدی با مواد مخدر است.

بهنام بهشتی دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان اردبيل نیز در این جلسه از انعقاد قرار داد با صدا وسیمای مرکز اردبیل جهت تولید و پخش برنامه پیشگیری از مواد مخدر خبر داد و اظهار کرد: طبق قراردادی که با صدا و سیمای مرکز اردبیل منعقد شد قرار شده 32 برنامه در صدا و 32 برنامه در سیما جهت پیشگیری از مواد مخدر پخش شود.

وی از برگزاری مستمر همایش‌های پیاده روی با خانواده در مناطق مختلف استان اردبیل خبر داد و گفت: برای پیشگیری از مواد مخدر همایش‌های پیاده‌روی با خانواده در سراسر استان برگزار خواهد شد.

مهدی بخشی سرپرست فرمانداری نیر هم دراین جلسه از پلمپ 4 قهوه خانه در روستاهای شهرستان خبر داد و افزود: به‌منظور پیشگیری از مواد مخدر با قهوه خانه‌هایی که بدون مجوز دایر می‌شوند برخورد جدی خواهد شد.

وی درادامه از برگزاری همایش پیاده‌روی با خانواده بمنظور پیشگیری از مواد مخدر در شهرستان نیر خبر داد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.