تازه ها

پربیننده ترین

1396-10-16 19:39
کد مطلب: 74218
مسئول جديد ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان پارس آباد با حضور مسئولان شهرستانی و استانی در محل فرمانداري پارس آباد معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از آران مغان، طي حکمی از سوی رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اردبیل، يوسف روزگاري به‌عنوان مسؤول ستاد بازسازی عتبات عالیات در شهرستان پارس آباد منصوب شد.

اسفندیار هوشیار، رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اردبیل در آئين معارفه مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات پارس آباد اظهار کرد: مردم شهرستان پارس آباد همواره در کارهای خیر پیش قدم هستند و تشکیل ستاد عتبات در اين شهرستان و كمك برای بازسازی عتبات عالیات یکی از کارهایی بود که بسیار موثر بود.

وي با بيان اينكه با تشکیل ستاد بازسازی عتبات عالیات پارس آباد زمینه برای گسترش فعالیت این ستاد و کمک های مردمی در این شهرستان فراهم شده، افزود: با راه اندازی ستادهای شهرستانی علاوه بر گسترش فعالیت های ستاد عتبات عالیات در مناطق مختلف استان زمینه ارائه خدمات بیشتر و بهتر در شهرهای مقدس عراق نیز فراهم شده است.

در بخشي از حکم رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اردبیل خطاب به روزگاري آمده است: به‌موجب این حکم جنابعالی به مدت يك سال به‌عنوان مسؤول ستاد بازسازی عتبات عالیات در پارس آباد منصوب می‌شوید.

در این حکم انتصاب تأکید شده؛ امید است با استعانت از خداوند تبارک‌ و تعالی و تحت عنایات خاص حضرت بقیةالله الاعظم (عج) و با نصب‌العین قرار دادن تقوا و تبعیت محض از ولی امر مسلمین جهان مقام معظم رهبری در انجام مأموریت‌های محوله در چارچوب شرح وظایف ابلاغی موفق و مؤید باشید.

گفتنی است، در این آئین از تلاش‌های سه ساله رستم طهماسبي، مسئول سابق ستاد بازسازی عتبات عالیات پارس آباد تقدیر شد.

///

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.