تازه ها

پربیننده ترین

1396-10-15 17:12
کد مطلب: 74187
امام جمعه اصلاندوز گفت:مطالبه گری حق مردم است اما این نباید باعث برهم زدن امنیت کشور و سو استفاده دشمنان شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از ارس تبار،حجت الاسلام والمسلمین عظیم اسدزاده در خطبه های این هفته نماز جمعه اصلاندوز ضمن محکومیت اقدامات خرابکارانه افراد اغتشاشگر در روزهای اخیر در برخی از شهرهای کشور گفت:متاسفانه برخی افراد فرصت طلب با ناهنجاری و ناملایمتی دست به آشوبگری زدند و در این اتفاق عده ای از عزیزان این مرز و بوم ناجوانمردانه به شهادت رسیدند و یا جان خود را از دست دادند.

وی با بیان اینکه غفلت ها و ناسپاسی ها باعث می شود برخی کارها در اجتماع تولید شود افزود:به فضل الهی و عنایت پروردگار و آگاهی و بصیرت و هوشیاری ملت ایران اسلامی فتنه از مملکت جمع شد.

امام جمعه اصلاندوز گفت:آمریکا با آن هیمنه در کشورش دچار مشکلات و گرفتاری است آنها را نشان نمی دهد در حالیکه اغتشاشات در ایران را فورا در صدر خبرهای خود قرار می دهد.

حجت الاسلام اسدزاده با اشاره به توهین و اهانت به پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران توسط عده ای خرابکار و فتنه گر گفت:در طول 40 سال از انقلاب پرچم ایران در همه عرصه ها برافراشته شده و ملتی که برای پرچم کشورش جان می دهد و به انقلاب و ولایت پایبند است آنگاه پرچم مقدس کشورمان مورد اهانت برخی افراد نادان و فتنه گر واقع می شود.

وی گفت:بقینا مشکلات اقتصادی و گرانی هست و شاید ناعدالتی باشد اما نباید اعتراض به گرانی و کمبود و مشکلات اقتصادی به اغتشاشگری و آشوبگری ختم شود.

امام جمعه اصلاندوز در واکنش به توییت رئیس‌جمهور آمریکا که مردم ایران را «گرسنه» خطاب کرده گفت:اگر ما گرسنه ایم شما چرا در عربستان و عراق و لیبی و سایر کشورها هستید؟تو گرسنه هستی یا ملتی که 40 سال همیشه روی اعتقادات و پای خود ایستاده و به بیگانه محتاج نیست گرسنه هست؟

وی با بیان اینکه حق را باید گفت و ریشه اسلام در اظهار حق است گفت:مطالبه گری حق مردم است اما این نباید باعث برهم زدن امنیت کشور و سو استفاده دشمنان شود.

حجت الاسلام اسدزاده با قدردانی از نیروهای نظامی و انتظامی و سربازان گمنام امام زمان(عج)،سپاه،بسیج و بخصوص از تلاش نیروی انتظامی برای کنترل و مدیریت ناآرامی های اخیر گفت:نیروی های نظامی و انتظامی که با صبر و سعه صدر فتنه را خواباندند و حافظ امنیت کشور شدند.

امام جمعه اصلاندوز همچنین از حضور پرشکوه ملت ایران بخصوص مردم و عشایر غیور اصلاندوز در راهپیمایی بر علیه فتنه گران و آشوبگران اخیر در کشور تقدیر و تشکر کرد و گفت:ملتی که با حضور بی نظیر و گسترده خود مشت محکمی بر دهان آمریکا،رژیم صهیونیستی،آل سعود و فتنه گران داخلی و خارجی زدند.

وی خاطرنشان کرد:امروز اگر در کشور امنیت و آسایش داریم و دستاوردها و افتخارات زیادی بدست آوردیم مرهون رهبری،خون شهدا و تلاش شبانه روزی مسئولان دلسوز است.

حجت الاسلام اسدزاده همچنین با قدردانی از خدمات 17 ماهه بابازاده سرپرست شهردار سابق اصلاندوز برای مهرآوران شهردار جدید شهر آرزوی موفقیت کرد و گفت:اتحاد و همدلی و استفاده از نظرات صاحبان اندیشه در توسعه و آبادانی شهر موثر است.

امام جمعه اصلاندوز با بیان اینکه شهردار باید برای رفع مشکلات شهروندان و مردم تلاش کند افزود:شهردار و شورای شهر بدور از هر گونه درگیری بفکر احیای الویت های شهری از جمله فضای سبز،گردشگری و ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری باشند.

وی همچنین با بیان اینکه قوه قضاییه بطور جدی با افراد فاسد در هر لباسی که باشد برخورد کند گفت:دستگاه قضایی با مخلان و مفسدان اقتصادی برخورد قاطع و بدون ملاحظه داشته باشد.

امام جمعه اصلاندوز در پایان با اشاره به قیام تاریخی اهالی روستای نیارق گفت:قیام تاریخی و خونین مردم روستای نیارق در 18 دی ماه سال 1357 و تقدیم 5شهید انقلابی در مبارزه با رژیم پهلوی اقدامی منحصر به فرد است که روستای نیارق از این بابت درسطح کشور بی نظیر است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.