تازه ها

پربیننده ترین

1396-10-15 15:39
کد مطلب: 74182
قیام انقلابی مردم نیارق علیه رژیم شاه؛ اولین قیام روستایی در کشور است
امام جمعه نمین گفت: قیام انقلابی مردم نیارق علیه رژیم شاه، اولین قیام روستایی در کشور است که در این قیام پنج نفر از اهالی این روستا به درجه رفیع شهادت نایل آمدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از شکوه فرهنگ، حجت الاسلام صفر یوسف زاده در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر نمین ضمن تشکر از حضور باشکوه مردم در راهپمایی 14 دی علیه اغتشاشگران اظهار کرد: مردم با حضور خود در صحنه جواب دندان شکنی به فتنه گران و عاملان این ناآرامی ها دادند.

 

امام جمعه نمین با بیان اینکه باید با فتنه گران برخورد جدی صورت گیرد ادامه داد: اگر در فتنه های سال های گذشته سهل انگاری هایی صورت نمی گرفت و با فتنه گران برخورد جدی صورت میگرفت شاید امروز دیگر شاهد این فتنه ها در کشور نبودیم.

 

وی با بیان اینکه طراح اصلی آشوب های اخیر در کشور آمریکا و اسرائیل هستند گفت: وقتی دشمنان پیشرفت و عزت روزافزون کشور ما را می بینند سعی می کنند در داخل کشور  با ایجاد ناامنی و آشوب این روند را متوقف سازند.

 

حجت السلام یوسف زاده در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه در کشور مشکلات زیادی وجود دارد و از طرف مسئولان نیز کم کاری های زیادی دیده می شود بیان کرد: با وجود این مشکلات، نظام جمهوری اسلامی ایران خدمات بیشماری در عرصه های مختلف به مردم داده که یکی از این خدمات ایجاد امنیت در کشور هست که در کمتر کشوری چنین امنیتی قابل مشاهده است.

 

امام جمعه نمین ادامه داد: ریشه کن کردن فساد، ساده زیستی مسئولین و تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور از جمله انتظارات مردم است و دستگاه های مربوطه باید به این خواسته های مردم توجه ویژه ای داشته باشند.

 

وی با اشاره به نزدیک بودن سالگرد قیام انقلابی مردم روستای نیارق و با بیان اینکه این قیام سرمایه بی بدیلی برای کشور است اظهار کرد: قیام انقلابی مردم نیارق علیه رژیم شاه، اولین قیام روستایی در کشور است؛ طوری که در این قیام 5 نفر از اهالی این روستا به درجه رفیع شهادت نایل شدند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.