تازه ها

پربیننده ترین

1396-10-14 14:56
کد مطلب: 74157
مردم نمین علیه اغتشاشگران کفن پوش به صحنه آمدند/ امام جمعه نمین: مردم انتظار ندارند از طرف مسئولان مشکلی بر آنان تحمیل شود
مردم نمین از صبح امروز به صورت کفن پوش با حضور در راهپیمایی ضمن اعلام برائت از آشوب‌گران حماسه ای دیگر آفریدند تا بار دیگر ثابت کنند که مشکلات اقتصادی تأثیری بر ولایتمداری مردم ایران نخواهد گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از شکوه فرهنگ، ملت بصیر نمین از صبح امروز بار دیگر با حضور در صحنه،حماسه ای دیگر آفریدند و با حضور در خیابان‌ها و اعلام برائت از اغتشاشگران و مزدوران داخلی دشمنان قسم‌خورده ایران اسلامی با ولایت و انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند و به دشمنان ایران نشان دادند که مشکلات معیشتی و اقتصادی هیچ تأثیری بر عزم ملت بزرگ ایران در دفاع از انقلاب اسلامی و ولایت نخواهد گذاشت.

 

 

این راهپیمایی ابتدا از مزار شهدای گمنام نمین آغاز شد و راهپیمایی کنندگان در مقابل مسجد جامع این شهر تجمع کردند.

 

عده ای در این راهپیمایی با در دست داشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران و پرچم هایی که روی آن نام مبارک امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل(ع) هک شده بود همگام با سایر مردم شعارهای "مرگ بر فتنه گر"،"منافق ننگت باد، "فتنه گر مرگت باد" ، "اباالفضل علمدار خامنه ای نگه دار" ،‌ "خامنه ای خمینی دیگر است ولایتش ولایت حیدر است" ، "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" سر دادند.

 

 

در این راهپیمایی همچنین عده ای از مردم لباس های سفید به نشانه کفن پوشی به تن داشتند که روی آنها نوشته شده بود "ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند" ، "جانم فدای رهبر"، "لبیک یا خامنه ای لبیک یا حسین است" تا بدین طریق حمایت خود را از رهبری و ولایت فقیه اعلام کنند.

 

 

امام جمعه نمین در این راهپیمایی با بیان اینکه ملت ایران همواره هوشیار و بابصیرت هستند اظهار کرد:  هر وقت لازم باشد مردم ایران جان خود را فدای اسلام و انقلاب خواهند کرد و به فرمایشات مقام معظم رهبری لبیک خواهند گفت.

 

حجت الاسلام صفر یوسف زاده با بيان اينكه کلید حل همه مشکلات جامعه تحقق اقتصاد مقاومتی است بیان کرد: اگر مردم مشکلات اقتصادی هم داشته باشتد بازهم پای انقلاب خواهند ماند و از آرمان های انقلاب اسلامی دفاع خواهند کرد.

 

 

وی با بیان اینکه مردم جامعه ما مردم به بی عدالتی، تبعیض و فساد اداری در سران قوا  معترضند نه به انقلاب، ادامه داد: مردم، مشکلاتی که از طرف دشمنان می رسد را به جان خواهند خرید اما انتظار ندارند که از طرف مسئولان مشکلی بر آنان تحمیل شود.

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.