تازه ها

پربیننده ترین

1396-10-14 13:52
کد مطلب: 74154
شهردار مشگین‌شهر گفت: سلامت اداری خط قرمز ماست لذا تلاش می‌شود تا حق و حقوق و مزایای کارکنان به نحو احسن پرداخت شود .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از سفیرمشکین،علی فتحی شهردار مشگین شهردر دیدار با رئیس دادگستری و دادستان شهرستان با بیان اینکه مقامات قضایی بازوان توانمند و اجرایی  شهرداری هستند ضمن تشریح موارد و مسائل پیرامون شهرداری خواستار مساعدت و یاری آنها شد.

وی افزود: در صورت حمایت مقامات قضایی شهرداری می‌تواند در چارچوب قوانین و مقررات حرکت کند و در غیر اینصورت چرخه شهرداری خواهد لنگید.

فتحی خاطر نشان کرد: متاسفانه مهمترین مسئله‌ای که شهرداری را دچار مشکلات عدیده‌ای می‌کند مسدود سازی حساب‌های شهرداری است که دست و بال شهرداری در اینصورت بسته می شود.

شهردار مشگین شهر در ادامه از پایبندی به تعهدات مدیران قبلی که اقدامات و پروژه هایی را انجام داده و پرونده های آنها هنوز مفتوح است خبر داد و گفت: به تمامی تعهدات مدیران قبلی عمل خواهیم کرد اما بشرط اینکه فرصت و زمان کافی برای این کار اختصاص داده شود.

وی با بیان اینکه شهرداری بنگاه اقتصادی غیر دولتی است افزود: هدف اصلی شهرداری کسب درآمد از مردم و هزینه کرد آن برای خود شهروندان است که متاسفانه این امر قضیه معکوس پیدا کرده است بطوری که ما از مردم می‌گیریم و برای خود هزینه می‌کنیم.

فتحی تصریح کرد: بیش از 50 درصد اماکن شهری ممیزی نشده اند که این امر ناشی از نظارت ضعیف است  و ما شاهد این واقعیت هستیم که شهرداری در ازای ارائه خدمات به مردم هیچ عائدی نداشته و منبع مهم درآمدی تاکنون نادیده گرفته شده است.

وی در خصوص پرونده های ارجاعی به دادگاه گفت: تمام سعی ما این است که براساس اصل تفاهم و توافق با شاکیان گام برداریم و بتوانیم با کسب رضایت آنان از بروز خسران مالی به شهرداری جلوگیری کنیم.

شهردار مشگین شهر در ادامه با اشاره به اهمیت بازگشایی خیابان 45 متری گفت: این خیابان تاثیر مهمی در کاهش بار ترافیکی داشته و بایستی تمام توان خود را در خصوص حل این مسئله بکار بگیریم.

وی تاکید کرد: سلامت اداری خط قرمز ماست لذا تلاش می‌شود تا حق و حقوق و مزایای کارکنان به نحو احسن پرداخت شود چرا که کارگران شهرداری انسان‌های زحمت کشی هستند که بایستی وضعیت معیشتی آنان در اولویت کارها قرار گیرد.

 

در این دیدار سروی ریاست دادگستری شهرستان هم ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای فتحی و مجموعه شهرداری گفت: مشکلاتی که شهرداری مشگین شهر با آن مواجه است تنها مختص این نهاد نبوده و تمام شهرداری‌های کشور به نحوی مشکلاتی مشابه با آن را دارند.

وی با بیان اینکه شهرداری همیشه در مظان اتهام قرار دارد تصریح کرد: شفاف سازی و جدیت در کارها باعث می‌شود نگاه مردم به مجموعه شهرداری تغییر کرده و امیدواری و اطمینان در بین شهروندان به وجود آید.

رئیس دادگستری مشگین شهر گفت: حیات گردشگری مشگین شهر پارک جنگلی و خیاوچایی است که نباید اجازه سوء استفاده و دخل و تصرف به سودجویان داده شود و دادگستری با خاطیان به شدت برخورد  و مجازات‌های سنگینی در انتظار این افراد خواهد بود.

جعفر رحیم نیا دادستان شهرستان ضمن توفیق روز افزون به شهردار جدید گفت: امیدواریم دز این جایگاه بتوانید در پیشبرد اهداف شهرداری با همکاری اعضای شورا و مجموعه کارکنان شهرداری موفق عمل کرده و رضایت مردم را جلب نمایید.

وی تاکید کرد: خط قرمز ما فساد است و چنانچه این امر در نهاد اداری اثبات شود به شدت برخورد و متخلفین به سزای عمل خود خواهند رسید.

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.