تازه ها

پربیننده ترین

1396-10-13 13:13
کد مطلب: 74121
رئیس شورای اداری شهرستان مشگین‌شهر گفت: کشور از لحاظ اقتصادی همواره با چالش‌های مواجه بوده و هست و تنها راه علاج این چالش اتکا به توان داخلی و اقتصاد مقاومتی است و مردم نیز در این راستا مطالبه گر هستند و دنبال مطالبات به حق خود هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از سفیرمشکین، میرعلی رحیمی زاد رئیس شورای اداری شهرستان مشگین‌شهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان با اشاره به جریانات اخیر کشور گفت: در روزهای اخیر کشور دچار اغتشاشات محدود شد، اما با مدیریت نیروهای امنیتی بدون اینکه عزت مردم خدشه‌دار شود این اغتشاشات با کمترین صدمه مهار شد.

وی افزود: قدرت ایران برخواسته از اراده ملت ایران است و در صورت لزوم مردم با حضور در صحنه به دشمن سیلی می زنند، لذا مردم شهید پرور ایران اسلامی دوباره بر دشمنان اسلام سیلی خواهند زد تا دیگر از این غلط‌ها انجام ندهند.

رئیس شورای اداری شهرستان مشگین‌شهر گفت: فردا صبح ساعت  10 به منظور مقابله با این اختشاشات مردم شهرستان وارد میدان شده و با شعارهای کوبنده فتنه‌گران را سرجای خود خواهند نشاند لذا وعده دیدار ما حضور حداکثری مردم در راهپیمایی فرداست که از مزار شهدای گمنام شهرستان آغاز و تا میدان امام ادامه خواهد داشت و این راهپیمایی در بخش‌های لاهرود و رضی نیز برگزار می‌شود.

وی افزود: مردم در طول انقلاب اسلامی بیشترین نمره را کسب کردند و فراز و نشیب‌ها از طرف مسئولین بود که گاهاً با ضعف‌هایی همراه بوده است که باید این ضعف‌ها مدیریت شود.

وی تصریح کرد: مردم مطالبه گر هستند و باید خواسته‌های خود را دنبال کنند وگرنه با شکست مواجه خواهند شد.

رحیمی‌زاد گفت: کشور از لحاظ اقتصادی همواره با چالش‌های مواجه بوده و هست که این امر نارضایتی عمومی را به دنبال داشته است و تنها راه علاج این چالش اتکا به توان داخلی و اقتصاد مقاومتی است و این امر در طول 40 سال از انقلاب اسلامی ثابت شده است.

سرهنگ پاسدار محمد پورمند فرمانده سپاه شهرستان مشگین‌شهر در این جلسه با بیان اینکه دشمنی دشمنان اسلام به سرکردگی استکبار جهانی همیشگی است، گفت: دشمن هرگز بیکار ننشسته و همواره در تلاش است تا این کشور را به زانو درآورد هر چند که در داخل کشور نیز پاره‌ای مشکلات وجود دارد اما نباید اجازه دهیم دشمن از این فرصت استفاده کرده و در سرنوشت این کشور دخالت داشته باشد.

وی افزود: در جمهوری اسلامی ایران مسئولان با آغوش باز از نقدهای سازنده استقبال می‌کنند و در جریان اخیر نیز به بحث گرانی اعتراض شد هر چند که این گرانی در هر کشوری طبیعی است اما نباید اجازه دهیم دشمن از این فرصت استفاده کرده و کشور را دچار چالش کند.

وی تاکید کرد: مزدوران داخلی و خارجی با شکستن شیشه و آتش زدن چند خودرو قطعاً نمی‌توانند کشور را دچار آشوب کنند اما با وجود این باید هوشیار بود و با جدید کارها را دنبال کرد و در کنار آن نباید از حیله‌ها دشمن غافل شویم.

حجت الاسلام رسول خواسته مدیر حوزه علمیه المهدی مشگین‌شهر گفت: دشمن همچون لاک پشتی است که سر در لاک خود دارد و در زمان بروز کوچکترین ضعف در داخل کشور سر از لاک خود خارج کرده و فتنه به پا می‌کند لذا نباید مردم و مسئولین کوچک‌ترین ضعفی از خود نشان دهند چرا که در جریان اخیر دشمن از انتقاد مردم به گرانی سوء استفاده کرده و دست به تخریب و توهین به جمهوری اسلامی زدند که وظیفه ما در قبال این فتنه‌گران سنگین است و هرگز نباید این دشمنان را دست کم بگیریم.

حجت الاسلام خواسته با تاکید بر اینکه مردم بصیرت عاشورایی دارند، گفت: مردم وظیفه دارند مسیر حق را شناخته و به سوی آن حرکت کنند که در زمان کنونی ولایت محور حق است که باید از ولایت فقیه پشتیبانی کرد و دشمنان اسلام را به جای خود نشاند.

جعفر رحیم نیا دادستان شهرستان مشگین‌شهر نیز در این جلسه ضمن قدردانی از مردم شهرستان گفت: خوشبختانه مردم با بصیرت شهرستان اجازه سوء استفاده دشمن در این شهرستان را ندادند که این از بصیرت و آگاهی مردم بود.

وی افزود: امنیت و آسایش مردم و حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی از خطوط قرمز دادگستری است و به جد به دنبال اجرا این خطوط قرمز هستیم و با متخلفین بدون نوبت با شدیدترین حالت برخورد می‌شود.

دادستان شهرستان مشگین‌شهر ادامه داد: این جریانات موجب شده است مردم با اتحاد و انسجام بیشتری در مقابل دشمنان ایستادگی کنند و فتنه‌ها را خاموش کنند و فتنه اخیر نیز با حضور مردم در صحنه خاموش می‌شود.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.