تازه ها

پربیننده ترین

1396-10-12 14:31
کد مطلب: 74095
کمیته امداد امام خمینی (ره) اصلاندوز که پیش از این زیر نظر کمیته امداد شهرستان پارس آباد خدمات ارائه می داد به اداره مستقل تبدیل شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما به نقل از ارس تبار،کمیته امداد اصلاندوز که به صورت شاخه‌ای از کمیته امداد شهرستان پارس آباد اداره می‌شد با پیگیری امام‌جمعه اصلاندوز،بخشدار اصلاندوز و دیگر مسئولان اکنون با 5 پرسنل به صورت مستقل و زیر نظر اداره کل کمیته امداد استان اردبیل اداره می شود.

به همین مناسبت صبح امروز سه شنبه رئیس‌ و کارکنان کمیته امداد اصلاندوز با امام جمعه اصلاندوز دیدار کردند.

در این دیدار احمد علی محب رییس کمیته امداد امام (ره) با بیان اینکه این اداره از مهرماه امسال بصورت مستقل برای مددجویان تحت پوشش منطقه خدمات ارائه می کند،گزارشی از اقدامات و عملکرد اداره را ارائه داد.

وی همچنین بااشاره به تاسیس صندوق قرض الحسنه امداد ولایت گفت:صندوق قرض الحسنه امداد ولایت پس از دریافت مجوز فعالیت از سـوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ هفـدهم خرداد ماه سـال 1395 گام در عـرصه فعــالیت پولی و مـالی بااهـداف غـیر انتفاعی و خـیرخواهانه گذاشته است.

حجت الاسلام اسدزاده امام جمعه اصلاندوز نیز در سخنانی با تبریک و اعلام رضایت از مستقل شدن اداره کمیته امداد این شهر افزود:کمیته امداد امام خمینی (ره) یکی از مقدس ترین نهادهایی  است که بعد از انقلاب اسلامی به دستور امام خمینی(ره) تشکیل شد و این نهاد از زمان تاسیس تا کنون خدمات ارزنده ای به مستمندان و نیازمندان کشور ارائه کرده است.

وی با قدردانی از تلاشهای رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور،مدیر کل کمیته امداد استان اردبیل و دیگر مسئولان در مستقل شدن کمیته امداد اصلاندوز ابراز امیدواری کرد که با مستقل شدن کمیته امداد شاهد خدمات‌رسانی مناسب و بیش از پیش به مددجویان منطقه باشیم.

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.